М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Нужен міні твір з укаїнської літератури про ганнусю і павлуся в дома

👇
Ответ:
ArinaKosareva63
ArinaKosareva63
17.01.2022

на уроці літератури ми вивчали твір "за  сестрою". Автором цієї повісті є А.чайковський. В ній розповідається про славник козацький рід Судаків. Їхня сімя складалася з діда Андрія, батька Степана, матері Палажки, та їхніх дітей-Петра, Павлуся та Ганни. Павлусь та Ганна дуже любили один одного. Він її вчив потай від діда тих усіх штук, яких навчився від дідуся, бо дідусь часто казав, що це не жіноче діло, а козацьке. Коли Павлусь робив щось таке за що його батьки хотіли покарати, то він утікав  або до діда в пасіку,або в тернину, звідки не вийшов би був нізащо в світі. Тоді Ганна так просила, так плакала поки не випросила вибачення. Вони немогли один без одного прожити. Здається небуло нічого, що Павлусь незробив би для своєї малодшої сестрички.

4,7(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
helppls7
helppls7
17.01.2022

Переведи если что на свой язык)

Объяснение:

Мысли легендарных пророков, библейские мотивы доказывали, что человеческая работа - это красота, справедливость и любовь. Шевченко обращался к Библии как к литературному произведению, а не как к святому письму, отсюда он брал образы, мотивы и сюжеты, создавая поэзии актуального гражданского направления - антицарского, антикрепостнического, революционного содержания. Произведения «Мария» «Цари», «Подражание Иезекилию», «Исая. Глава 35» имеют откровенно революционный смысл.

4,6(80 оценок)
Ответ:
lyudagrigoreva2
lyudagrigoreva2
17.01.2022
Це  пыдыйде чи може  я не так написала! сашко-цитатна характеристика : гостро відчуває несправедливість дорослих по відношенню до сіроманця " він один, а їх онде скільки " сміливий, ладен на все, аби врятувати друга, наважується йти в одесу разом з сіроманцем, аби йому врятували зір: " кілька разів падав, провалювався по груди, у валянки набилося сні на сніг кожушину " лагідний, завжди лагідно звертається до вовка турботливий, добрий, вірний друг: " я з тобою, я тебе не покину і не ві нікому " любить ліс і все, що в лісі : " до школи була і дорога, нею ходили всі, хто хотів, а сашко ходив стежиною, лісом". чепіжний-цитатна характеристика жорстокий-б"є коня прикладом, прив'язує вовка за шию до драбини боягузливий-підняв руки вгору, коли вовк загнав його в болото, говорить про потоп " загарбався головою в сніг", " задкував лісом". злопам"ятний -неодноразово згадує про козу, яку з'їв сіроманець злостивий- говорить про те, чому ввок не з"їв коня, коли той був ще молодий глузливий- глузує з собак, коли ті зачули сроманця як його впіймали, з дружини, яка годує собаку лютий- люто рушає на старого вовка, влаштовує погоню на нього безжалісний до коня, вовка, собак запобіжливий, послужливий " слухаю", " єсть" користолюбний-думає про те, як продасть цуценят брехливий-гоорить про те, що вовк з"їв вівцю, толочить посіви. схильний до крадіжок " як и я був вовком, я б тоді все розказав сіроманцеві і про чепіжного, як він ночами краде в полі солому " грубий-на грубість героя вказує його мова-груба та зневажлива
4,6(43 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ