М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іван франко- гордість української землі.

👇
Ответ:
За життя великого письменника вийшло десять збірок його віршів, що є цілою поетичною скарбницею. Лірика поета вражає багатогранністю тематики, проблем, образів, жанрів, віршових розмірів, тропів. У його збірках ми знаходимо гімни, веснянки, сонети легенди, елегії, скорбні пісні, притчі, пародії, станси, вірші-листи. Перш за все Іван Франко визначився як поет-громадянин. Його політична лірика — оригінальне надбання української культури. А перлиною громадської лірики поета можна вважати знаменитий пролог до поеми «Мойсей». Його девізом були слова: «Лиш боротись — значить жить». Та це й «трибун народний, пророк-ватаг, ратай співець», як його назвав М. Вороний, був перш за все людиною, що вміла кохати щиро й гаряче, що зазнала «хвилини розпачу» і «дні журби». Мабуть, саме у такі часи і народилась відома Франкова «драма закоханого серця» —• збірка «Зів'яле листя», поезії якої стали шедеврами української і світової інтимної лірики.
Окремий дивовижний світ І. Франка складають його прозові твори, у яких письменник майстерно відобразив широчінь і глибину життя. Його перу належать десять повістей і романів, сто п'ятнадцять оповідань, новел, які характеризуються захопливим1 сюжетом і широтою проблем. Його роман «Борислав сміється» відбив передові погляди автора. Його оповідання про дітей — одні з кращих серед дитячих творів української літератури. Митець художнього слова, титан праці спробував себе і як драматург. Його драми стали значним внеском у нашу літературу.
Важливе місце в багатогранній діяльності Франка займають переклади з європейських літератур. 18 томів у повному зібранні його творів відведено вибраним працям ученого в царині теорії й історії літератури, літературної критики, фольклористики, етнології.
Іван Франко був середнього зросту, а йшов, як велетень.. . Мало хто встигав за ним, а головою сягав хтозна-як високо. 8 війська відпустили через слабкий зір, а бачив краще за інших, з низин міг побачити далі, ніж інші згори. Спокійної вдачі, а вибухав, як порох, коли йшлося про добро трудящих, і кидав громи, щоб народ не спав. Влада гнобителів не дозволила йому викладати у вищій школі, а він став учителем всього народу. Напрацювався за десятьох, а життя йому було дано лиш одне, та й те недовге. Таким був Іван Франко, робітник пера, чарівник слова, Каменяр і Великий пророк — гордість нашого народу.
4,6(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Взаємини між людьми бувають різними: як такими, що стимулюють співпрацю і товариськість, так і тими, що призводять до суперечок і протистоянь. Часто непорозуміння стають причиною появи образ, ворожості та ненависті. Ці та подібні негативні ситуації називають конфліктами.

Усі ми маємо досвід участі у конфліктних ситуаціях, і для багатьох він був не завжди позитивним. У цьому процесі важливо не концентрувати увагу на сторонах конфлікту чи його перебігу, а бачити перспективу вирішення проблеми. Успіх в управлінні конфліктами значним чином залежить від поведінки його учасників.

Конфліктологія (наука по конфлікти) вирізняє декілька в подолання суперечностей.

Зважаючи на цю інформацію, надайте розгорнуту письмову відповідь на проблемне питання: Який з в подолання конфліктів є найбільш ефективним?

Зразок написання власного висловлення

Життя – це складний процес, упродовж якого постійно виникають проблеми й непорозуміння. На жаль, інтереси й цілі людей не завжди збігаються. Саме тому конфлікти є частиною нашого щоденного життя. Я глибоко переконаний, що розв’язувати конфлікти можна різними проте найефективнішими є компроміс і конкуренція. Усе залежить від ситуації, у якій ти опиняєшся.

Наведу такі, як на мене, переконливі аргументи. По-перше, компроміс забезпечує мирне врегулювання конфлікту, виключає насилля, адже веде до вироблення рішення, що влаштовує обидві сторони.

Варто зазначити, що в історії вільної України є досить багато прикладів компромісів. Проголошення 24 серпня 1991 року незалежності нашої країни теж було результатом негласного компромісу між частиною партійної еліти й національно-демократичними силами. Ці взаємні поступки стали підставою для загальнонаціонального консенсусу, коли більшість громадян на референдумі підтримала Акт про незалежність України.

По-друге, використання стилю конкуренції є ефективним, коли кінцевий результат дуже важливий для людей. Він дозволяє швидко приймати рішення, відстоювати свою позицію, незважаючи ні на що, та боротися до кінця.

Згадаймо повість Івана Франка «Захар Беркут». Головний конфлікт твору розгортається між поважним радником тухольської громади Захаром Беркутом і зверхнім боярином-зрадником Тугаром Вовком. Вони є носіями двох протилежних ідеологій. Тухольці не можуть розв’язати конфлікт шляхом компромісу, адже йдеться про оборону рідної землі від монголо-татарської навали. Саме тому Захар Беркут разом зі своєю громадою впевнено й рішуче бореться з ворогом, відстоюючи національні інтереси.

Отже, у кожній конкретній ситуації треба шукати певні шляхи розв’язання конфліктів. Компроміс є ефективним для досягнення стабільності й порядку в суспільстві, він є також важливою складовою культури людей. Конкуренція ж необхідна тоді, коли людині нічого втрачати й вона мусить боротися до кінця.

Объяснение:

4,7(71 оценок)
Ответ:
варвора
варвора
18.10.2021

Ілля Муромець відважний герой і захисник. Він мужній, сильний та витривалий. Ілля Муромець є ідеалом справжнього воїна-захисника. У свій перший виїзд з рідного дому Ілля Муромець, вступив у двобій з Солов'єм-розбійником і здолав його. Богатир не боїться їхати дорогою, по якій «піхотою ніхто не ходив, на Доброму коні ніхто не проїзджав». По відношенню до князя Ілля Муромець веде себе незалежно, він не схиляється перед Володимиром, а чемно і з гiднiстю вiдповідає на його питання, не пiдлещується перед князем. Герої наших билин використовують свою богатирську силу на благо. Вони невтомні трудівники і вірні захисники батьківщини. Богатирі люблять свій народ і свою землю, і народ відповідає їм взаємною любов'ю.

4,4(27 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ