М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

3. укажіть, у якій формі побудовано вірш варіант 1 «свічечка букви ї» і. малковича. a) риторичне запитання; б) монолог автора; b) звертання; г) діалог з читачем; д) тавтологія варіант 2 «тиха елегія» в. підшитого. a) звертання; б) риторичне запитання; b) діалог з ліричним героєм; г) монолог
автора; д) антитеза. 4. вкажіть правильне твердження. варіант 1 a) «тиха елегія» в. підпалого – прозовий твір. б) поезія б. олійника «ринг» – зразок інтимної лірики. b) «тиха елегія» в. підпалого – прозовий твір. г) у поезії «запросини» в. підпалого наявні елементи казки. д) «музика, що пішла» і.
малковича – музичний твір. варіант 2 a) поезія і. малковича «із янголом на плечі» побудована на біблійних образах. б) поезія в. сосюри «васильки» – зразок патріотичної лірики. b) «тиха елегія» в. підпалого – прозовий твір. г) поезія в. підпалого «запросини» – за на свято. д) «музика, що
пішла» і. малковича – драматичний твір.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

16. Федька автор порівнює з комашинкою. Цитата: Здавалось, ось-ось налетить на нього ота кучугура криги, зітре, зімне й сліду не зостанеться од комашинки-хлопчика.

20. Стьопка, Грицик, Спірка та інші хлопці. Цитата "Раз під вечір Стьопка, Грицик, Спірка та інші хлопці пускали кораблики по вулиці".

22. Спірка, Васька. Грицик, Стьопка і Спірка - запускали повітряного змія і кораблики; з Стьопкою і Ваською Федько гуляв під дощем, з Спіркою і Стьопокою Федько був на річці, коли скрисла крига, там з ними ще ув"язався Толя.

23. Федько з Толіком забилися на ножика: або ножик Толика з косятною ручкою, або чижика Федька. Спір запропонував Федько - Цитата: — Ну, давай! Об що йдеш! Як перейду, даси мені свій ножик, що з костяною ручкою. А як не перейду, я тобі дам свого чижика.

Пояснення:

4,8(99 оценок)
Ответ:
Dogi2019
Dogi2019
26.02.2020
«Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку № 9» — пригодницька повість сучасної української письменниці Лесі Ворониної. У ній, як і в наших улюблених казках, добро перемагає зло. Але цікаво те, що герої-переможці в ній не відважні богатирі й мужні воїни, а, як не дивно, боягузи. Тема — Людина, яка здолала свій страх, може перемогти наймогутніших ворогів. Навіть Синьоморд — хоча спочатку нашому героєві треба змінитися самому: пройти небезпечні випробування, навчитися миттєво приймати рішення, від яких залежить доля людства. Ідея — не потрібно боятися складних ситуацій, рідні люди не залишать ніколи тебе у біді, потрібно знати своє коріння і й любити своїх рідних. Головна думка — заклик поважати своїх батьків, бабусів і дідусів
4,5(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ