1.Підмет він; шука, блука, обходить це присудок; вдень, даремне, марою - обставина, зали й кімнати - додаток.
Речення розповідне, неокличне, двоскладне, повне, поширене, ускладнене, однорідними додатками.
2.Олександр Шалімов (підмет) не мав (присудок) коштів (додаток), щоб доїхати (присудок) в інше місто (обставина), тому вуз (підмет), у якому від самого початку (обставина) хотів вчитися (присудок хотів вчитися) хлопець (підмет), не побачив (присудок) його (додаток) в своїх(означення) лавах (обставина)
Объяснение:
Объяснение:
Зима славиться тим, що може сковувати річки і озера, накривати землю товстим шаром снігу, утворюючи замети. Але ще взимку все звертають увагу на морозні візерунки на склі вікон. Коли ми були зовсім маленькими дітьми, батьки говорили, що їх на вікнах малює Дід Мороз або Чарівниця зима.
У морозний день можна сидіти біля вікна і розглядати неймовірні візерунки. Одні з них схожі на соснові гілочки, інші на сніжинки, а ось чарівний будиночок для казкової принцеси. Так хочеться спробувати намалювати фарбами такі візерунки, але що не старайся повторити їх неможливо. Настільки вони всі правильні, рівні і мудрої форми. Коли ми виросли, то дізналися причину появи цих дивовижних малюнків, але з цими знаннями зникло чудо їх виникнення.Чарівні зимові візерунки на склі дивно схожі на тонке плетиво з найтонших ниток. Химерні гілки і квіти, казкові тварини, обриси і форми казкових замків, пір'я дивовижних птахів, прозорі зірки-сніжинки, найтонший геометричний орнамент - морозні візерунки різноманітні і неповторні.