М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Zhernakova
Zhernakova
25.09.2022 19:15 •  Українська мова

Твір-опис архітектурної пам’ятки

👇
Ответ:
KKIUY
KKIUY
25.09.2022

ответ:

проект великого міського театру, так колись називався львівський театр опери та ім. соломії крушельницької, розробив талановитий польський архітектор зигмунд горголевський. будівництво почалось у червні 1897 року, а 4 жовтня 1900 року відбулась перша оперна вистава.

будівля призначена для проведення вистав. зала глядачів може умістити 1002 особи, вона побудована у вигляді ліри, чотири яруси якої мають 44 ложі для глядачів.

основою фасаду є складний портик, його ще називають парковий павільйон з колонадою. він упирається на колони та потрійну аркаду на колонах, утворену рядом арок. головний фасад має розділений горизонтальним муруванням перший ярус. у його нішах розташовані три входи. на краях другого ярусу головного фасаду розміщені дві сидячі алегоричні статуї: зліва жінка з маскою уособлює комедію, справа жінка з ножем – трагедію.

зверху портик закінчується трикутним завершення, так званим фронтоном, який прикрашає витягнута по горизонталі скульптурна композиція антонія попеля «радощі і страждання життя». увінчують фронтон дві скульптурні групи: справа - «музика» й зліва – «комедія і драма» та статуя «слави» посердині.

під оперним театром річка полтва була взята у колектор, а сама споруда знаходиться на величезних бетонних блоках, що у європі на той час було зроблено вперше. чудова будівля оперного театру гармонійно вписується в архітектурний ансамбль центра міста, вона вважається одною з кращих у світі. оскільки споруда не входить у жодну лінійну забудову, має достатньо добрий круговий огляд.

будівля оперного театру окрасою розкинулась у центрі міста.

4,4(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vorobeva85ramon
vorobeva85ramon
25.09.2022
День Перемоги – одне з найвизначніших свят для України та для кожного з нас. Воно символізує перемогу добра над злом, майбутнього над минулим, життя над смертю. Цей день єднає людей проти агресії та війни, символізує прагнення до миру і процвітання.
Минули десятиліття з того часу, коли над нашою країною прогриміли святкові салюти з нагоди Перемоги. Проте пам’ять про тяжкі і героїчні роки Великої Вітчизняної війни ми зберігаємо досі та хочемо, щоб і наші діти знали про це, щоб вони пам’ятали про тих, хто відстояв нашу свободу і незалежність у боротьбі з завойовниками: солдатів, жінок, дітей, всіх тих, хто не задумуючись віддав своє життя за наше майбутнє.

Відбулися заходи, приурочені 66-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні і в дошкільному навчальному закладі №8 «Золотий півник». З метою виховання у підростаючого покоління патріотичних почуттів, поваги та шанобливого ставлення до учасників Великої Вітчизняної війни, до героїзму і доблесті, проявлених ними у боях за визволення світу від фашистських загарбників, в дитячому садку проведено цикл бесід на тему: «Нам світить у віконце Перемоги сонце», розгляд фотоальбомів, ілюстрацій, читання художньої літератури, екскурсії до меморіального комплексу - парку Слави.

А 5 травня дошкільнята організували літературно-музичну композицію, яка не залишила байдужим нікого з присутніх в залі. На зустріч з дошкільнятами завітали Синявська Ніна Василівна та Мережко Віра Корніївна, які зі сльозами на очах розповіли дітям про свої дитячі роки, проведені під час війни. І вражали спогади, які залишилися в пам’яті на той час маленьких дітей, адже дітям війни приходилося теж нелегко. Ці люди сьогодні, як ніхто інший, потребують уваги та турботи. Дошкільнята та учні 1 класу, затамувавши подих, слухали розповіді бабусь та мали змогу краще дізнатися про героїчне минуле нашого народу, вшанувати ветеранів Великої Вітчизняної війни та дітей війни.Це лише маленька часточка великої шани всім загиблим та живим, хто відстоював Перемогу, адже пам’ять та гордість за велику Перемогу повинна продовжувати жити в серцях нового покоління. Ми, хто ніколи не знав, що таке фашизм, діти, які не знаємо страхів війни з її безкінечними і страшними жертвами, хто мирно спить у затишних домівках, зі щирою вдячністю віддаємо Вам хоч маленький борг за Велику Перемогу.
4,7(84 оценок)
Ответ:
Dimn11
Dimn11
25.09.2022

Твір на тему "Хто не шанує своє минуле, той не гідний свого майбутнього ":

Знання історії свого народу, традицій, здобутків - важливий аспект для створення гідної держави. На превеликий жаль, люди недбало ставляться до історії, не хочуть вивчати події минулого, аналізувати їх. Але, на мою думку, саме історія - це мудра наука, яка допомагає вчитися на помилках минулого та не повторювати їх у майбутньому.

Я вважаю, що кожен з нас має шанувати своє минуле. Згадаймо твір "Слово про похід Ігоря", основною думкою якого є зображення того, як важлива єдність народу для щасливого існування держави. Ми маємо переймати досвід минулого, адже той, хто не знає його, не вартий свого майбутнього.

4,6(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ