М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DariKetrin
DariKetrin
03.06.2021 03:46 •  Українська мова

Випишіть спочатку означено-особові, потім неозначено137. особові й насамкінець узагальнено-особові речення. підкресліть головні члени речення. 1. вчи дітей не страшкою, а ласкою. 2. учителя і дерево пізнають по плодах. 3. завтра вже піду до школи. 4. оголосили карантин на тиждень. 5. сидиш, бувало, на уроці і спиш. 6. заходь до класу. 7. бо мене хоч били, добре били, а багато дечому навчили (т. шевченко). 8. журбою біді не пособиш (м. стельмах). 9. дивлюся, вже й уроки скінчилися. 10. потім задали завдання на дроби (петро панч). 11. тут готують майбутніх інженерів. 12. добутком називають результат множення. 13. вставте пропущені букви. 14. зніми навушники. може, почуєш щось схоже на правду (ю. покальчук).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ghhgfgh
Ghhgfgh
03.06.2021

rock-музика 18 (33,33%)pop-музика 4 (7,41%)pop-rock 4 (7,41%)jazz, blues 6 (11,11%)етно-музика 4 (7,41%)клубна музика 8 (14,81%)класична музика 2 (3,7%)свій варіант 8 (14,81%).

цікавим є той факт, що люди найбільше слухають рок-музику. а щодо “своїх варіантів” іноді можна було почути таке-е-е!

власне, вуха наших українців пристосовані до: техно,трансу, хаусу, драмнбейсу, а також тріп-хопу та інді-року. деяких вражала музика таких стилів, як електро-свінг, нью-джаз, фанк. старий добрий рок-н-ролл слухає добряча кількість людей, полюбляє молодь і r& b. сильна половина у “своєму варіанті ” написала – реп, шансон, а деякі – панк, поп-панк. вражають такі відповіді, як “неокласика” та “духовна українська музика”.

що не кажи, але молодь україни справді багатогранна і цікава для досліджень. ну що ж, у кожного свій стиль у навушниках плеєра. кожен віддає перевагу своїй музиці, улюбленим гуртам, виконавцям-інструменталістам чи співакам. всі ми різні, та нас об’єднує та велика сила мистецтва, що дає наснаги та натхнення будь-якому митцю, це – її величність музика.

4,6(75 оценок)
Ответ:
До нас на поріг прийшла весна ,яку ми дуже чекали.закінчилися холодні, зимні дні і природа розпочинає своє пробудження.дерева почнуть одягати своє зелене вбрання. під променями сонця тане останній сніг і веселими ручайками біжить по дорогам.скоро з*являться перші весняні квіти : проліски і підсніжники .які будуть радувати усіх оточуючих людей. а яке красиве весняне небо, воно синє-синє .в його безкрайніх морях летять повертаючись до дому з теплих країв лебеді.своїм криком розголошуючи,що прийшла весна.
4,6(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ