Подоржю
мазю
нехаорощю
молодістю
тушшю
бандеролю
прибутковістю
щаполоч'ю
пристанью
Русь'ю
продуктивністю
повістю
галузью
мідью
Объяснение:
-Привіт , давно не бачились , як там життя?
-О, привіт! Все добре, ось тільки цього року закінчив інститут. А ти як , чим по життю займаєшся?
-Я програміст. Доволі цікава робота , ніколи не буду жаліти про те , що вивчився на цю професію
-Вау , круто. А я от на юриста вивчився.
-І як?
-Також все круто! Навчання було круте , вчителі приємні. Одні хороші враження!
-Юрист це також хороша робота. Будеш працювати по професії?
-Звичайно. Не напрасно ж вчився
-Молодець.
Гудок...
-Ой , вибач , мені дзвонять по роботі , мушу йти. Бувай, було приємно поговорити!
-До зустрічі!
Війна
Війна(1941 - 1945рр.) - дуже важливий період в нашій історії. Він і є одним із найтрагічніших. Війна завдала великих втрат Україні та її народу. На очах у багатьох дітей змінювалися одна за одною жахливі картини. Фашистські загарбники винищували все на своєму шляху: спалювали цілі селища та їхніх жителів, не жаліючи нікого; розстрілювали невинних селян. Невдовзі відтоді, коли вороги оголосили війну, наші рідні землі встигли перетворитися на руїни, на жахливе поле бою.
Багатьох людей поневолили фашисти та насильно змусили працювати на їхнє благо, прямо з будинків забирали молодь. Та наші люди не втрачали віри у вільну Україну, вони підтримували в собі патріотичний дух і не давали падати підпорам, які тримали їх на ногах. Навіть на чужині українці боролися з ворогами, стараючись якомога більше причинити їм шкоди.
У бій прямували всі: чоловіки, жінки і навіть діти. Війна не шкодувала нікого, для неї всі люди були на одному рівні. Забувши про свої інтереси, жертвуючи власним життям заради Батьківщини українські військові наполегливо прямували в бій. І врешті решт наша сила перемогла ворожі німецькі загони. Відстоюючи свої інтереси, ми відстояли інтереси і честь нашої України. Саме тим сміливцям, котрі йшли в бій ми завдячуємо свободою. Саме їх ми можемо гордо називати героями нашої Вітчизни. Ми завжди маємо пам'ятати про наших рятівників!
Объяснение:
подвоення (або нi) + ю