Раджу написати текст про хризантему так:
Хризантема – гарна осіння квітка. Вона розквітає у жовтні, а потім радує людей своєю барвистістю аж до першого снігу. Тому цю квітку називають ще королевою осені. Також її величають останньою квіткою року.
Листя у хризантеми прості, різні за розміром та формою. Квіточки маленькі, ніби забрані у кошик. Зазвичай вони мають жовтий нерівномірний колір.
Ці рослини дуже легко вирощувати. Тому часто їх можна побачити у наших городах та парках. Люди цінують хризантеми за яскравість фарб та довге цвітіння. Також ці чарівні квітки використовують у лікувальних цілях.
Объяснение:
Нас , коли нам сумно ,завжди підтримають добрим словом та усмішкою.Відомо , що усмішка-джерело щастя і довгого життя.Своїм добрим поглядом ми можемо вртувати безліч людей , та навіть усміхнувшись їм , ми вже їх підтримаємо.Погляди бувають різні, проте не всіх з них “лікують” людину.Лише деяким вдається ця “терапія”.То ж давайте лікувати людей всімаючись їм, і тоді світ навколо нас стане веселішим та цікавішим.
На мою думку кожна людина гідна усмішки.Адже вона робить життя радісним, посилює в людях віру, любов і просто покращує настрій.Перебуваючи у суспільстві, можна гати різні види посмішок.Наприклад, посмішки бувають щирі і відкриті, теплі і привітні. Усі перераховані види посмішок залежать від того, на що орієнтована посмішка. Якщо посмішка дарує нам радість і тепло, то можна сказати, що людина, яка дарує її на, зичить оточуючим добра. Можна із впевненістю сказати, шо посмішка людини – те, що сонячне світло для квітів. Але уявіть собі, що зникли з життя людей усі посмішки, уявіть, що зникли тоді в природі усі квіти… на що перетвориться життя???
Отож, подаруйте людині посмішку, адже вонп нічого не коштує, але дорого цінується!