ответ:З раннього дитинства у книжках, які мені читала мати були чудові приклади справжньої дружби, яка не знищувалася з ходом часу, а ставала лише міцнішою. Дружба - це поняття, яке не дає можливості підібрати слова, бо справжній вірний друг - це саме скарб. Хтось знаходить собі гарного друга змалку, граючись на дворі чи катаючись на гойдалках, а хтось пізнає дружбу вже у дорослому віці.
Мені шкода людей, які за своє життя не пізнали сенсу цього незабутнього відчуття близької людини поряд. Наразі у світі багато підробок, та мені здається жахливим, що хтось намагається підробити дружбу.
Як писав М Коцюбинський: «Дружба має різні прояви, але закон у неї один - вірність». Не потрібно мати щось незвичайне, не потрібно бути іншим, потрібно лише бути чесним в першу чергу перед собою. Бо людина, яка не бреше собі завжди буде чудовим другом, який зможе надати гарні поради.
Друзі - це скарб. Ніколи не потрібно забувати про це.
Подробнее - на -
Объяснение:
- Як ти гадаєш, можна пробачити зраду?
- Ну, це дивлячись на те, що ти називаєш зрадою.
- Хіба ж це не зрада: в цьому році Митько сів не зі мною, а з новенькою дівчинкою, з Олею.
- А в чому ж він тебе зрадив? Він хіба присягався все своє життя сидіти саме з тобою?
- Ну ти таке скажеш...
- Я тобі ось що скажу: зрада - це коли хтось близький залишив тебе саму у скрутному становищі, порушив якусь важливу обіцянку... Зрада - це набагато серйозніше, ніж те, про що ти мені зараз розповіла.
- Але ж мені неприємно, що він пересів від мене, ми ж з першого класу разом.
- Нічого страшного в цьому нема. Він просто захотів підтримати новеньку, думав, що ти все правильно зозумієш.
- І що мені тепер робити?
- Нічого робити не треба. Просто підійди до Олі та подружися з нею. Все буде гаразд.
Богдан Хмельницький
1595 – 1657
Гетьман Війська Запорозького, талановитий воєначальник і полководець, який отримав ряд великих перемог, що увійшли в історію. Підняв українські землі на визвольну війну проти Речі Посполитої у 1648-1657 роках. Заявив, що його мета - звільнення всього українського народу від польської неволі та об'єднання українських земель у незалежну державу.
Щоб вистояти в боротьбі з Річчю Посполитою і Османською імперією, підписав з Москвою Переяславські домовленості у 1654 році, які гарантували Україні, в першу чергу, військову до з боку Росії.
Укладаючи договір, гетьман не передбачив стратегічної поразки від "обіймів" Москви, яка, почала вважати українські землі "своїми", насаджуючи своїх воєвод і свої порядки, призначаючи своїх гетьманів. В підсумку після смерті Богдана Хмельницького на українських землях почалася 30-річна "Руїна" (1657-1687). 10 гетьманів після його смерті безуспішно намагалися позбутися влади Москви.
Помер Хмельницький 6 серпня 1657 в Чигирині. Похований у Суботові, в Іллінській церкві, збудованій його коштом.
Унлецлцедундйокнвжлые