М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
qwsdftuik
qwsdftuik
04.10.2022 17:30 •  Українська мова

Значення Фразеологізм переривати мишачі нори

👇
Ответ:
deni9514
deni9514
04.10.2022

Дуже ретельно переглядати все, заглядати в найпотаємніші закутки в пошуках кого-, чого-небудь.

Объяснение:

4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mpavl8628
mpavl8628
04.10.2022
Сьогодні я зайшла у бібліотеку, аби взяти щось почитати на вихідні своєму молодшому братові та собі. У бібліотеці,а саме у відділі для дітей, працює дуже приємна і ввічлива жінка - Марина Іванівна Гавриленко, вона до мені обрати книжку. Книжка звалася "Вітя Малеєв у школі та вдома", чудового автора Миколи Миколайовича Носова. Бібліотекар розповіла мені, що Микола Миколайович - один із найкращих дитячих письменників. Для того, щоб обрати літературу для себе, я пройшла у відділ для підлітків. Там мене тепло зустріла Лідія Петрівна Василенко, і порадила почитати Антона Павловича Чехова. Я з радістю дослухався до її поради. Я вважаю, що будь-яка людина, яка бажає для себе розвитку, повинна віжвідувати нашу бібліотеку імені Федора Михайловича Достоєвського.
4,4(13 оценок)
Ответ:
Hikary134
Hikary134
04.10.2022

земля наших предків напрочуд багата. це й прекрасна природа, й плодючі чорноземи, зрештою, ще й творчий потенціал нашого народу. недарма ми, нащадки тисячоліття історії україни, отримали у спадок стільки природних та рукотворних скарбів від пращурів. один з них – це собор софія київська, що розташований у центрі нашої столиці.

софія київська або софійський собор – це одна з найдавніших пам'яток української архітектури та монументального живопису хі-хvііі століть. народилася вона ще за часів існування київської русі, але століть зазнавала змін: як оновлень, так і руйнації. собор як головний храм держави був свого часу духовним та політичним центром. у його стінах відбувалися найвизначніші урочистості: сходження на великокняжий престол, прийняття послів. тут затверджували навіть політичні угоди. у соборі велося літописання, були створені перші відомі на русі бібліотека та школа.

зовні проста, а в середині розкішна споруда уособлює ідеал людини, як його бачили архітектори тих часів. без зайвих оздоб та кричущих прикрас, адже людина за християнським віруванням має піклуватися передусім про внутрішню красу. білі стіни собору приховують неймовірної складності та виняткової краси фрески й мозаїки.

фрески зображують різноманітні біблійні сюжети, а мозаїки – найбільш шанованих постатей християнства. особливо вражає шестиметрова мозаїка із зображенням богоматері. її постать міниться тисячами відтінків численних шматочків смальти, старанно дібраних працьовитою рукою майстра. також у техніці мозаїки виконані зображення христа та марка євангеліста, воїна княжої доби, який захищав віру й державу від загарбників.

довгою і складною є історія софії київської, так само, як і історія нашої країни. і коли золота поверхня бань сліпуче виблискує у променях вечірнього сонця, а небесна блакить міниться у рожевому серпанкові, усвідомлюєш, який скарб перед тобою, і як важливо зберегти його для наступних поколінь.

4,4(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ