"моя вулиця"
моя вулиця,повна багатьох доріг і стежок які ведуть у ліс і степ.
сьогодні я іду зі своїм другом (юрою) до лісу по гілки на багаття для пікніку. ця доріжка,якою я з друзями ходив у ліс, мені так знайома , і багсто спогадів є разом із нею. і якраз вона іде між двома
будинками і піднімаєтьс вздовж підніжя на гірку , на якій ми і будем проводити пікнік.
і тут неочікувано він у мене запитує: – а потрібно усі гілочки збирати , чи ні ? – я усміхнувся йому у відповідь, і він мене зрозумів.
після пікніку ближче до вечора ми зібрали все своє сміття, і
пішли додому. ми живемо на одній вулиці ,тому по дорозі додому ми говорили про різні загадкові і не зрозумілі іншим теми. вже сонце зайшло,і ми з (юрком) розійшдлися ,тому що иій дім дальше від його. йдучи я замітив як гарно світять зорі на небі на моїй вулиці. і тільки сьогодні я усвідомив яка
красива доріжка на моїй вулиці
; )
Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан здоров’я населення України свідчить про існування реальної загрози вимирання нації. Справедливими є слова: «Гроші втратив – нічого не втратив, час втратив – багато втратив, здоров’я втратив – все втратив».
Чи інше: «здоров’я – це ще не все, а все інше без нього – ніщо».
Сьогодні майже 90% дітей дошкільного віку, учнів і студентів мають відхилення у здоров’ї. Тільки за останні 5 років на 41% збільшилася кількість учнівської молоді, віднесеної за станом здоров’я до спеціальних медичних груп. На 60% зросла кількість неповнолітніх, які вживають наркотики, палять, п’ють.
Людина сьогодні звикла сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність медицини. Академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим».
неефективный- эффективный