Складіть і розіграйте діалоги між: - бабусею, яка добре пам'ятає, що за часів її молодості фемінітиви були включені до словників і в мовленні їх активно вживали, та онукою, якій такі слова видаються незвичнимий дещо дивними;
Золотий(означення) тризуб(підмет) на блакитному(означення) тлі(додаток) як(підмет) символ влади - (дуже давній )(означення)знак(присудок). Його(додаток) використовували(присудок) ще за часів Київської Русі(обставина). Отже, нашому гербу понад тисячу років. Дивна річ, чому саме тризуб вважають гербом України? Мабуть, тому, що число «три» завжди вважали числом казковим, чарівним. А ще, можливо, в тризубі(додаток) відображено(присудоке) (триєдність життя)(підмет): батько - мати - дитина(присудок). Вони(підмет) символізують(присудок) (силу, мудрість і любов.)(додаток)
Дефіс: Крутився вихор чорним веретеном і темінь фіолетово-зелена півнеба й півземлі заволокла. На озеречку поверх льоду повиходила зелено-блакитна вода. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної,повної загальної середньої,професійно-технічної,вищої освіти. То збоку вітер підкрадеться,то угамується і,прокотивши світло-зелену хвильку по траві,вляжеться. Гей,ізгадайте,браття-вкраїнці, ким ми на світі бували,як волю нашу,волю народу ми всі гуртом рятували! Тире: Понад Дніпро гуде метро - і рибоньці не спиться. Шпаки - це імітатори веселі. Уяви,що твоє життя - це фільм про падіння літака. Моє дитинство - дзеркало,у якому відображались небеса. Зовнішній світ людини - Всесвіт,якому немає ані кінця,ані початку.