М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gagammil
gagammil
01.11.2021 04:24 •  Українська мова

ТЕРМІНОВО
Встановіть відповідність:

1. Речення з однорідною підрядністю

2. Речення з неоднорідною підрядністю

3. Речення з послідовною підрядністю

4. Безсполучникове складне речення

А. Він пішов туди, де непокоїлась вода, де глухо стогнали припнуті човни і де з чийогось весла скапували чи то краплини води, чи то краплини часу (М. Стельмах).

Б. Коли Мину вивели в темні сіни, де було чимало італійських солдат з кулеметами і різною амуніцією, він раптом випав з жандармських рук додолу, як клунок О. Довженко).

В. Де живуть наші батьки й матері, там живуть і вітри, які нас обдували в дитинстві (О. Сизоненко).

Г. Навіть на коли, здається, з квітами шся, з квітами сідаєш за стіл і їси яблука, груші, а свіжовипечений хліб умочаєш у мед і несеш до рота, вона не могла відцуратись од свого святого ставлення до цвіту (Є. Гуцало).

Д. Править хтось маленьким човенцем, стиха весла підіймає (Леся Українка).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Kuznecovanaste
Kuznecovanaste
01.11.2021
Без відома, в цілому, аби-куди, надміру, без упину, опівночі, по-українськи, врешті-решт, пліч-о-пліч, де-інде, чимраз, доостанку, раз-у-раз, де-не-де, по змозі, по-нашому, аніскільки, довіку, в ногу, сам-на-сам, устократ, хтозна-де, віч-на-віч, аби-куди, щосили, кінець-кінцем, під кінець.

Кінець-кінцем, по можливості, по-київськи, по-моєму, пліч-о-пліч, одним-одна, заодно, будь-що-будь, як-не-як, сам-на-сам, раз-у-раз, коли-не-коли, віч-на-віч, давним-давно, день-у-день,тишком-нишком, з діда-прадіда, де-не-де, мимохідь, безвісти, ледве-ледве, на-четверо, спідлоба,час від часу, доречі, тим паче, в літку, мимоволі, навприсядки, позаторік, по-моєму, хтозна-звідки, подекуди, як-таки.
4,8(60 оценок)
Ответ:
зузу12
зузу12
01.11.2021
1Непрочитана учнями(означення)/ книга(підмет) лежала(присудок) /на столі(обстпвина). 2Дивлюся(пприсудок) на вулицю(додаток), осіяну снігом(означення). 3Шарудить(присудок) /під ногами(обставина)/опале по серед парку(означення)/ листя(підмет). 4Мамина(означення) колискова(підмет), співана найніжнішим голосом(означення), зпколисувала(присудок) мене(додаток). Завітало(присудок) до мене(додаток) свіже(означення) повітря(присудок) через(відноситбся до слова вікно є обставиною)/ розчинене мамою(означення)/вікно(обставина). / - если написан этот знак значит здесь не надо ставить запятые. Ч просто отделила дієприкметниковий зворот и обставину.
4,8(92 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ