Инимал учасном, он усилв. отчиренко,
установити відповідність між реченнями і типами вставних конструкций, ужитих у них
Оні друзі, ви, певна річ, полюблясте мандри (В. Бакланов).
Вставне слово
- Література, за висловом письменника, наповнює ідеї плоттю й кров'ю (І. Цюпа). 2 Встав не
Вм к миру і злагоди народів, напевне, кожний із нас не пошкодує віддати розумі словосполучення
онин бності, віддати всі найкращі сили своєї душі (О. Гончар).
ВВстане речення
Ак BHленку виберу, скажу про командира (отак за першим спогадом і другий
аналива туша у нього щира... (А. Малишко).
А і вміння розмовляти і слухати (як зазначає більшість учених-психологів) дуже
оксимі для людини (з журналу).
Мачуть, не злічити всіх визначень сили і краси народного поетичного слова (Г.
Якщо людина витрачає стандартних 8 годин на роботу (а ще 8 віддає сну), тоді робота забирає у неї рівно половину активного часу! Якщо ж за розповсюдженими сьогодні принципами робота забирає у людини більше часу – тоді „на життя” може залишитися зовсім небагато.
А чи готові ви свідомо, з повним розумінням того, що відбувається, віддати половину свого життя справі, яка не приносить жодного задоволення?..
Робота не лише „може”… вона „повинна” приносити задоволення! Інакше особисто я не бачу жодного сенсу у такій роботі. Якщо ви, скажімо, любите фотографувати – то чому б вам не стати професійним фотографом і не почати отримувати прибуток завдяки своєму хобі? Якщо ви обожнюєте програмувати на PHP – цьому вашому хобі також знайдеться практичне застосування. Скажімо, ви можете стати власником веб-проекту, або зайнятися розробкою інтернет-проектів для інших людей.
Чим би ви не захоплювалися – майже напевне існують які до перетворити ваше хобі на професійну діяльність! Головне, дати собі відповідь, чи готові ви шукати цих в? А чи краще підете на он-ту офіс-менеджерську посаду тільки тому, що вона відкрита, і начебто й не вимагає жодних особливих знань. Або на он-ту маркетингову посаду, оскільки зараз дуже модно бути маркетологом і взагалі – маркетологи отримують непогані гроші.
Саме тому мене до глибини душі дивують окремі особистості, які стверджують, наприклад, що вести блог можна тільки заради задоволення, але аж ніяк не заради грошей. Так, неначе ці дві сфери неможливо об’єднати!
Читаючи такі коментарі, я відразу уявляю, ким буде така людина через декілька років (а можливо – вже є). В кращому разі вона працюватиме на „посередній” посаді, виконуючи хай навіть високооплачувану, але ненависну роботу…
А ви як вважаєте, чи може хобі приносити прибуток, залишаючись при цьому джерелом задоволення?