М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
asyamilos
asyamilos
26.12.2022 10:08 •  Українська мова

Визначити лексико-граматичний розряд прикметників. Скласти речення з двома прикметниками, у яких би вони виступили у відносних і якісних значеннях.
Юнгівський, зеленаво-блакитний, землеробський, досвідчений, ясний, психологічний, категоричний, режисерський, ведмежий, оксамитовий, рубіновий, учнівський, схвильований, солом’яний, Андріїв, рішучий, вихований, наївний, лебединий, хмарний, життєвий, нескінченний, привітний, синівський, материн, заячий, гіркий, бузковий, малиновий, театральний, усвідомлений, золотий, рубіновий, бронзовий.

👇
Ответ:
NeekaFox
NeekaFox
26.12.2022

Что это за бред полныцбвбвбв

4,6(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
konfetka7510
konfetka7510
26.12.2022
1. Аналізоване слово.2. З'ясувати значення, в якому слово виступає в реченні (тексті).3. Визначити, однозначне слово чи багатозначне; якщо багатозначне, назвати інші його значення (прямі й переносні).4. Визначити, чи слово вільне, чи фразеологічно зв'язане.5. Назвати синонімічний ряд, до якого воно належить і яке місце в цьому ряду займає.6. Дібрати антонім до аналізованого слова (якщо є ).7. Яке слово за походженням.8. Визначити, чи слово активного вжитку, чи має периферійне вживання (архаїзм, історизм, неологізм).9. Охарактеризувати стилістичні властивості слова (стилістично нейтральне, книжне, розмовно-побутове, професійно-термінологічне, діалектне, жаргонне) та походження.
4,8(20 оценок)
Ответ:
artandr2212
artandr2212
26.12.2022

Хліб завжди цінується українцями. Усі розуміють, що без хліба людину чекає голод. 

    Про нього складено багато прислів'їв та приказок. Він усьому голова. Хлібом-сіллю на вишитому рушнику гостинні українці з давніх часів зустрічають дорогих гостей. Вміють випікати смачні та запашні короваї, хлібини, калачі. Наші предки ніколи не залишали на столі крихти хліба. Коли падала хлібина, піднімали її й цілували за життя, що на ньому тримається. Бо зернові рослини, які дають хліб, смачною випічкою та кашами годують людей, а кормом - домашню худобу.

     До хліба повинне бути дбайливе ставлення.

4,5(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ