М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nfjcgdh4
nfjcgdh4
20.08.2021 08:47 •  Українська мова

Тренувальна вправа

Завдання: кожні два речення переробіть на одне для чого друге з них переробіть на відокремлений уточнюючий член речення за до таких слів, як тобто, крім і под..
1. Жодне створіння не може дивитися на сонце, не мружачи ока. Лише орел може.2. Чимало пташок селяться біля людей. Для прикладу можна назвати ластівок. 3. Не тільки дрібні, а й великі птахи відлітають на зиму у вирій. З великих птахів відлітають зокрема лелеки, чаплі, дикі гуси. 4.Лелеки з давніх-давен у пошані серед нашого народу. Їх ще називають буслами, чорногузами.

👇
Ответ:
кек946
кек946
20.08.2021
ПРИКЛАД:Найчастіше уточнювальними бувають обставини місця, часу, а іноді — й обставини дії, означення, присудок, підмет, додаток.1. [звідки?] Згори, [а звідки саме?] з міста, текли до води запахи вечірніх лип. (Ю. Яновський.)2. [коли?] Рано, [а коли саме?] за холоду, з росою добре жати. (І. Франко.)3. Данилко [як?] радо, [а як саме?] з підскоком, біг до сусідів. (Петро Панч.)4. Над оболонню висять низько [які?] білі, [а які саме білі?] аж прозорі, хмари. (І. Нечуй-Левицький.)5. Під синім склепінням високого неба розкинувся [який?] широкий, [а який саме широкий?] аж до самого обрію, степ. (Ю. Бедзик.)Іноді виділення тих чи інших членів речення як уточнювальних залежить від того, який зміст вкладає автор у своє висловлювання. Відповідно до цього й вимовляються вони з різною інтонацією.1. [де?] Там, [а де саме?] далеко, [а де саме далеко?] на Вкраїні, сяє сонечко ясне. (П. Грабовський.) — [де?] Там далеко під горами смужкою блищить Дніпро. (І. Нечуй-Левицький.)2. [де?] У нас, [а де саме?] на Волині, найбільші й, мабуть, наймальовничіші озера. — Мені здається, що пейзажі [де?] в нас на Україні якоїсь приголомшливої краси й величі.
4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Azamatovna11
Azamatovna11
20.08.2021

Гарне здоров'я завжди добре.Неможна вживати для свого здоров'я тютюн;алкоголь;наркотики.Чому неможна вживати тютюн?

Куріння спричиняє багато різних захворювань та хвороб.Таких як: хвороби дихальних шляхів та астма онкологічні зах

ворювання різних частин тіла та органів: ротової порожнини, гортані, стравоходу, трахеї, бронхів, легень, шлунку,  

підшлункової залози, нирок, товстої кишки, сечового міхура, шийки матки та спинного мозку.Але є люди, що все жит

тя курять і доживають до старості. Рак легень вражає 0,2% українського населення. Чи означає це, що куріння вбиває,  

але нечасто? Чому ж так багато говорять про шкоду тютюнокуріння?Чому не можна вживати алкоголь?Розвиваються такі  

тяжкі недуги як гастрит, гепатит, цироз печінки, панкреатит, хронічні захворювання легень, алкогольні психози тощо.  

Розвивається алкоголізм – важка хронічна хвороба. Алкогольна залежність настає не тільки при регулярному вживанні міцних  

спиртних «напоїв».Діти – майбутнє нації, тому їх здоров’я повинно стати чи не найголовнішим об’єктом піклування як суспільства,

так і держави. Разом з тим все більшої масштабності набирає одна з головних проблем сьогодення – споживання дітьми, підлітками  

та молоддю спиртних напоїв. Адже алкоголь особливо активно впливає на організм, що не сформувався, поступово руйнуючи його.

Чому неможна вживати наркотики?Вживання наркотиків насамперед негативно впливає на здоров'я людей, сприяє розвитку соматичних і психічних захворювань і  

є однією з причин збільшення смертності та інвалідизації населення. При наркоманії вражаються внутрішні органи, виникають  

неврологічні і психічні розлади, розвивається соціальна деградація.

Объяснение:

Наздаров'я

4,7(14 оценок)
Ответ:
гаагмгмг
гаагмгмг
20.08.2021

На зображенні ми бачимо незадоволену маму і поруч зайняту дочку. У нас є два припущення, чому так вийшла ситуація. Перший момент:

Дівчина, розмовлявши про щось цікаве з мамою, бачить повідомлення, написане від когось, заради пристойності вирішили відійти і відповісти.

Другий момент: Дівчина сидить в телефоні і спілкує з співрозмовником. Можливо у неї немає довіри до мами, тому відійшла продовжити привертальне спілкування.

Але є але. Мама старанно дивиться на дочку, підозрюючи неприємне, Спрашивая дочку, щоб в чомусь переконатися. Ось і незрозуміла сама суть ситуації.

4,5(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ