М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Adinay12
Adinay12
05.10.2020 21:05 •  Українська мова

Укр.мова

Твір-роздум у публіцистичному стилі: кому легше живеться? оптимістам чи песимістам?

Мають бути тези, аргументи, приклади після аргументів, логічність
Висновок обов'язково!

👇
Ответ:
TANYA889933
TANYA889933
05.10.2020

Объяснение:

Я вважаю що легче живеться оптимістам, бо коли бачешь усе с позитивної сторони, то легче жити. Песимісти не бачуть позитив у своему житті, а зачастую лише негатив. Наприклад: оптиміст: Хм.. це сложна ситуація, но я справлюсь с нею!"

Песиміст: Оох, це душе важка ситуація, мені с нею не впоратися!" Бачимо різницю, так? Отже оптимистам живеться легше,тому якщо ви песиміст, то рекомендую вам мінятися, бо будет легше!

4,6(18 оценок)
Ответ:
Я вважаю,що інтелектуальна праця повинна отримати більше уваги.Звісно,Інтелектуальна і фізична праця-два взаємопов’язані аспекти людської діяльності,але
Інтелектуальна(розумова)діальність-найскладніший,важчий вид діяльності.Вона потребує активізації уваги,процесів мислення та інших психологічних функцій,супроводжується вираженою нервово-психологічною та емоційною напругою,підвищеною чутливістю.В цій ситуації доречна цитати відомої поетеси Ліни Костенко: «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом».Праця інтелектуалів пов’язана з до людям,вони витрачають певний час для того,щоб до країні стати кращою.У зв’язку з пов’язаною проблемою згадується кінець 19 століття,де інтелігенція допомагала народу здобути самоіндефікацію,не дати пропасти укрїнському народу,також потрібно сказати,що вони створювати університети,де саме інтелектуали допомагали здобути освіту.
Хоча мій власний життєвий досвід ще порівняно малий, можу сказати, що я неодноразово впевнювалась, що інтелектуальна праця-це розум та рушій нації
Підсумовуючи зазначене,можу стверджувати,що за інтелектуальну працю потрібно більше поважати людину.
.
.
.
.
.
Знаю,шо це з ЗНО тестів,писала і цей просто найшла Іншу свою тему
4,6(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
annasoloveva02
annasoloveva02
05.10.2020

Відповідь:

Ластівки літали понад самою землею мовчки, без щебету; шуліка,

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-  -.-.-.-.-.-  -.-.-.-.-.-.-.-.-.-  

розпластавши крила, висів непорушно в синім небі.​

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.   -.-.-.-.-.-.-.-.-.     -.-.-.-

[__ ==]; [__ ==].

Складне безсполучникове речення з відношеннями одночасності, розповідне, неокличне; 1 двоскладне, повне, поширене, ускладнене уточнювальною обставиною дії; 2 двоскладне, повне, поширене, ускладнене відокремленим дієприслівниковим зворотом.

Пояснення:

4,6(66 оценок)
Ответ:
жуля7
жуля7
05.10.2020

Ява – мій улюблений герой. Зазвичай саме він є ініціатором різноманітних вигадок: то метро під Васюківкою прокласти, то влаштувати бій биків, то організувати шкільний театр. Смішний, енергійний, добрий. Мені подобається, що Ява не тільки бешкетує, але й сумлінний, розуміє, що навчання понад усе. Коли сталася прикра подія з переекзаменовкою, то він влітку сумлінно готувався до перескладання екзамену з української мови на «безлюдному» острові, дібравши собі ім’я "Робінзон Кукурузо". Я був б дуже щасливій, якби такий друг навчався у нашому класі.Звичайні школярі Ява Рень і Павлуша Зовгородній – фантазери, бешкетники, живуть у своєму казковому світі. Через брак досвіду потрапляють у прикрі ситуації. Усвідомлюють помилки й намагаються їх не повторювати, хоча відразу ж вигадують нові пригоди. Дружба – велика сила. Запам’ятайте, що дуже важливо у житті мати надійного друга.

4,5(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ