М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Немає відокремленої прикладки в реченні (розділові знаки пропущено). *
А. На той час одним із найпомітніших культурних центрів в Україні стало місто Острог на Волині резиденція князя Костянтина Острозького.
Б. З Острогом пов'язані імена Герасима та Мелетія Смотрицьких визначних учених добре знаних у європейських країнах.
В. Сукняна бекеша, підбита лисячим хутром, туго обтягувала його ставну постать.
Г. Ось північ вдарила найкращий праці час.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Медина00
Медина00
31.08.2021
На мою думку, у змінах до правопису, які 22 травня затвердив кабмін, немає нічого дивного. мовознавці просто повернули частину норм українського правопису 1928 року. його називають «скрипниківським» або «харківським». бо його ухвалили в харкові за тодішнього народного комісара освіти миколи скрипника.

«більшість людей вважають зараз: нащо відновлювати застарілі і забуті норми, нащо ускладнювати мову. а дітей як перевчати, а підручники як передруковувати? і взагалі, де ви таке чули? ніхто так не говорить. це не наш правопис. це галицький або діаспорний. до речі, діяспорний правопис. так говорять ті люди, які просто не обізнані. це стереотипні помилки. бо говорили у нас саме так – згідно з останніми змінами українського правопису», – каже василь пахаренко.

пан василь вважає, що нещодавні зміни українського правопису мали ухвалити набагато раніше – хоча б наприкінці 80-их. коли востаннє його змінювали, відновили літеру «ґ» і кличний відмінок. зараз призвичаюватися до нових змін буде складніше. у сучасної сімнадцятирічної дитини немає прабаби химки, яка розмовляла тією мовою. тому вона вважає, що так ніхто не говорив.

особисто я, абсолютно погоджуюсь з думкую сучасного літературо- та мовознавця, адже кожна мова повинна залишатись актуальною в залежності від рівня розвитку держави та суспільства в ній. мова - невід‘ємна частина формування нації й народу загалом. отже, щоб мова була найбільшвживаною та сучасною, її потрібно поновлювати в зв‘язку з тим, що нічого і ніколи не стоїть на місці, а особливо час!
4,5(3 оценок)
Ответ:
Madgik2000
Madgik2000
31.08.2021
Гнати хвилю - нести плітки, провокувати скандали Дев'ятий вал - суворе випробування (висока хвиля) Гроші як вода - мається на увазі та легкість, з якою вони витрачаються Триматися на плаву - вміти впоратися з обставинами, вести успішно справи Дути на воду, обпікшись на молоці-надмірно обережним, пам'ятаючи про минулі помилки Чекати біля моря погоди - чекати сприятливих умов, які навряд чи складуться З пустого в порожнє (переливати) - займатися порожніми, безглуздими міркуваннями Як дві краплі води - схожі, відрізняються Як у воду дивився - передбачав, точно передбачив події, як ніби знав заздалегідь
4,8(87 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ