М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aftullaeva2
aftullaeva2
14.02.2020 01:15 •  Українська мова

Скласти два речення з питальними
займенниками скільки, що; два речення з
відносними займенниками яке, чиї.

👇
Ответ:
Vadimus2005
Vadimus2005
14.02.2020

Питальні

Що можна бачити із заплющеними очима? (Сон)

Скільки літ, скільки зим ми не бачились, друже, з тобою?

Відносні

Телятко, яке народилося сьогодні, ще не вміло стояти на ніжках.

Тітка Марина поцікавилася, чиї діти ходять по вулиці в час карантину без маски.

4,4(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Алекс23102027
Алекс23102027
14.02.2020

Війна... Скільки болю, гіркоти, самотності і смерті несе в собі це слово! Я думаю, війна – ровесниця людству і в усі часи та епохи люди відчували холодний подих війни у себе за спиною. Це злісна всепожираюча і руйнівна сила приносить із собою чимало горя, страждань і душевної порожнечі.

Однак, не варто думати, що людина є жертвою війни. Це зовсім не так. Жертва займається самобичуванням, оскільки будь-яка війна – справа рук самої людини. Чи не виявляється через це тваринний початок в людях? Чи не є це своєрідний «природний відбір», в результаті якого виживає найсильніший, будь він з ломакою, зі стрілами, з мечем, з порохом, з рушницею.

Людська цивілізація вдосконалюється з кожним роком і з кожним роком удосконалюються засоби ефективної війни. Підсвідомо люди настільки пройняті цією «войовничістю», що дуже часто у звичайній, побутової ситуації вживають військову термінологію: «на річкових рубежах», «на кордоні нашої області», «збиратися, як на війну».

Іноді задаєшся питанням: невже людина народжується для війни? Мені не хочеться в це вірити. Навіщо народжуватися для руйнування? Людина приходить на цей світ, щоб пізнати його в любові, гармонії, творенні. Люди народжуються в любові і для любові, а війна противна людському розуму, як створення розумного і внутрішньо сильного та красивого. Але тут не можна не сказати про те, що війна багатолика: для одних вона – шлях до слави, для інших – боротьба за свободу і загальне благополуччя, для третіх – справа принципу...

Війна – це подія, яку треба не тільки пережити, але й осмислити. Вона не тільки руйнує, але часто веде до згуртування народу, до емоційного, культурного, морального, етичного сплеску. Вона об'єднує людей у єдиному пориві проти спільного ворога.

Не стоять «особняком» від цієї боротьби і письменники, поети, художники, композитори... Вони завжди стверджували, що війна суперечить «людському» в людині, оскільки закликає братися за зброю чоловіків, старих, підлітків, жінок. Дуже складно уявити жінку, хранительку вогнища і мати, на війні.

Розмірковуючи на тему війни, задаєшся питанням: «Що ж таке війна в Чечні або в Афганістані?». Я не знаходжу сенсу в цих війнах, не бачу причин, які можуть виправдати мільйони загублених життів. І в цьому полягає весь жах дійсності. Ще страшніше, коли під личиною «праведника» ховається злісний агресор, який нібито бореться за демократію в усьому світі. Жахливо те, що всі закривають очі на «витівки злісного агресора» і не хочуть вступати з ним в боротьбу. Я думаю, благополуччя країни потрібно оцінювати не тільки по зростанню економіки і курсу валюти, а й по «моральному» здоров'ю людей. Нормальна розсудлива людина ніколи не підніме зброю проти себе подібних і не візьме участь у війні – божевіллі глобального масштабу.

4,5(44 оценок)
Ответ:
Criss666
Criss666
14.02.2020

Довільний опис - це опис людини в словах і виразах, які використовуються в повсякденній мові.

Объяснение:

Голова в цілому: розмір (малий, середній, великий), форма тім'яної частини (плоска, куполоподібна, яйцеподібна), положення потилиці щодо вертикалі (скошений, вертикальний, виступаючий).

Волосся: велика кількість (густі, середні, рідкісні), довжина волосся (короткі, середньої довжини, довгі), типу (прямі, хвилясті, кучеряве), колір (світло-русявий, русявий, темно-русявий, чорний, рудий), лобова лінія (пряма, дугоподібна, хвиляста, ламана).

Особа в цілому: пропорції (вузьке, середньої ширини, широке), контур в анфас (овальний, круглий, прямокутний, квадратний, трикутний, трапецієподібний), контур в профіль (опуклий, прямий, увігнутий), ступінь повноти (худе, середньої повноти, повне), колір шкіри (білий, смаглявий, рожевий), особливості (наявність зморшок, їх вираженість, глибина, наявність бороди, вусів, веснянок тощо).

Ніс: розмір в цілому від верхньої носової точки до подносовой точки і шириною в області крил (вузький, середньої ширини, широкий, короткий, середньої довжини, довгий), контур спинки (увігнутий, прямий, випуклий хвилястий), форма кінчика (гостра, закруглена, тупа), положення підстави щодо горизонталі (піднесений, горизонтальне, опушена), розмір вирізу ніздрів (малий, середній, великий), контур вирізу ніздрів (трикутний, круглий, овальний, щілиноподібний), особливості (роздвоєний кінчик, ніздрі закриті, викривлена спинка тощо).

Рот: розмір (малий, середній, великий), лінія змикання губ (пряма, хвиляста, ламана), положення кутів відносно горизонталі (опущені, горизонтальні, підняті), особливості (лінія змикання скошена, рот дуже маленький або великий тощо).

Губи: висота верхньої губи (низька, середня, висока), по ширині червоної кайми (тонкі, середньої товщини, товсті), червоної облямівки по контуру (дугоподібні, хвилясті, ламані), за выступанию (виступання верхньої губи, виступання нижньої губи, загальна виступання або витягнутість губ), за кольором (яскраві, бліді), особливості (дуже коротка верхня губа, роздвоєння верхньої або нижньої губи).

4,6(34 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ