М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть, як ви розумієте зміст прислів'я “Суд і прямий, та суддя кривий".​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Регина5111111
Регина5111111
20.08.2020

У майбутньому суспільство поділиться на два світи – дві окремі зони. В першій зоні житиме багата й освічена частина людства. Це буде «чистий» світ із повною автоматизацією. Інша частина (70-80%) перебуватиме в середовищі, схожому на феодальне Середньовіччя – щось на зразок сюжетів фільмів «Божевільний Макс» із Мелом Гібсоном у головній ролі та «Метрополіс» режисера Фріца Ланга – це буде «брудний» світ.

У «чистому» світі пануватиме абсолютна демократія та вільний доступ до всіх благ. А у «брудному» не буде жодних законів – все визначатиме сила.

Перший розміститься в кліматично й екологічно чистих зонах довкола науково-дослідницьких інститутів на гірських або пляжних курортах. Такі зони буде легко захищати від стороннього доступу. Острови в океанах і гірські масиви відведуть під чисті території, а низини континентів залишаться для «брудних» людей.

Головні спеціальності будуть дуже загальними, адже робототехніка й штучний інтелект зможуть повністю забезпечити всі потреби.

Основними напрямками стануть лінгвістика й історія. Лінгвістика – транскодування змісту в символи. Тобто людські мови, математика і програмування, а також фінанси й бухгалтерський облік − усе це потрапляє під поняття лінгвістики.

Другим напрямком буде історія − концентрація знань про політику, бізнес, природознавчі науки, астрономію тощо. Люди досліджуватимуть світ і динаміку його змін, аби зрозуміти, як опинилися там, де є зараз.

Люди майбутнього інколи цікавитимуться, яким був освітній процес у минулому. Буде створено спеціальні музеї, де відвідувачі зможуть посидіти на лекції та відчути себе студентами минулого століття.

4,8(74 оценок)
Ответ:
mariya8309662072
mariya8309662072
20.08.2020

Ми вчимо історію більшу частину свого життя. Спочатку школа й університет збагачують наші знання, згодом робимо це самостійно і в залежності від бажання. Але щоразу ми знову і знову повертаємося туди, в далеке минуле нашого народу.

Колись Олександр Довженко сказав: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». Це справді так. Історію потрібно вивчати, тому що це не тільки наше минуле. Це найбільша цінність, наша основа. Як можна дивитися в майбутнє, виховувати нове покоління без усвідомлення свого коріння  самого себе. Адже хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього.

4,7(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ