М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sbelikova44
sbelikova44
14.10.2022 02:20 •  Українська мова

1) Випишіть із речень числівник з іменником словами, у дужках зазначте групу за значенням, розряд та групу за будовою. Зразок: Невдовзі його пасіка стала найбільшою у світі -налічувала 10 тисяч бджолосімей. - Десять тисяч бджолосімей (кількісний, цілий, складений).
1.Кар'єру пасічника почав у 23 роки.
2.У 1814 році бджоляр сконструював 1 у світі рамковий вулик.
3. Школа випустила більше 700 кваліфікованих пасічників.

2). Знайдіть у реченнях займенники, визначте початкову форму, розряд, рід, число, відмінок. Зразок: У ньому рамка стала самостійною частиною бджолиного житла.
-У ньому-п.ф. він, особовий, чол.р., одн., М.в.
1.Він вважав такий метод варварством та безглуздям. 2.Це дозволило відкривати вулик, оглядати його та збирати мед без жодної шкоди для комах.
3.«Медовий геній» впроваджував свій винахід насамперед у власному господарстві.​

👇
Ответ:
О127
О127
14.10.2022
1) 3

2) 2
4,6(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ciel13891
ciel13891
14.10.2022
Це легко, ти чув притчу?
Я розповім, жив собі молодий чоловік, не мав нічого, робив у бані. Люди коли йшли з бані дуже часто забували заплатити. Але одного разу старець йшов звідтіля і дав чоловікові монету. Коли чоловік йшов додому вирішив купити пиріжок. Він купив, а продавець йому і каже: "А ти одним наїсишся?" — та то для мами.
Але коли поліз у кишеню де лежала монета, помітиа ще одну. Від тієї радості, він більше не отямився. Мати померла, чоловік зостався час і до кінця свого життя рахував монети.
4,6(64 оценок)
Ответ:
ayla678
ayla678
14.10.2022
Перед нами картина І.С. Їжакевича "Тарас-пастух". Видатний митець присвятив багато творів зображенню визначних постатей української культури. Але найбільша кількість із них — про Т.Г. Шевченка. 

Художник зобразив малого пастуха в момент, коли той, забувши про все на світі, щось записує в саморобну книжечку. Хлопчик не звертає уваги на овець, що пасуться самі по собі. Нам відомо, що Тарас — нещасливий сирота та ще й кріпак у пана. 

Подерта сорочка, солом'яний бриль свідчать про злиденне життя. Але у хлопця є неоціненне багатство — талант. Тому так захоплено працює Тарас над своєю книжечкою, вписуючи туди власні вірші та оздоблюючи їх малюнками й візерунками. Тим паче, що навколо все таке чудове: і невеличкий зелений гайок, і мальовничі біленькі хати, і безхмарне блакитне небо. 

Водночас із співчуттям до маленького сироти виникає і радість за те, що є в нього талант, який буде вічно служити такій милій Тарасовому серцю Україні. 
4,6(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ