Чарівний світ казки відкрила для мене моя бабуся. Коли я був маленький, бабуся часто читала і розповідала мені казки. Я захоплювався мужніми героями цих творів, незвичайними фантастичними подіями, а особливо мені подобався щасливий кінець казок.
Я дуже люблю казку «Рукавичка». У мене є ця казка з красивими кольоровими ілюстраціями до неї. Казка мені подобається за те, що в ній іде мова про дружбу тварин. А я дуже люблю тваринок. Від казки віє теплом, доброзичливістю, хочеться і собі бути добрим, товариським, поділитися гарним настроєм, зробити гарний вчинок. Казка вчить нас любити тварин і піклуватися про них.
Казка «Рукавичка» нагадує мені прекрасні години спілкування з бабусею в ранньому дитинстві.
Піднявся(присудок), перейшов(присудок) до краю (додаток) стіни( додаток) ,де з попередньою(означення) поміччю (додаток)повторив (присудок) спробу ( додаток, тримаючися за ріг повітки.(відокремлена обставина, від коми до коми разом) Схема- [...], (де...). - СПР з підрядним означальним. Потім(обставина),коли голуби(підмет) посідали(присудок) на стріху(обставина),вона(підмет) знов перейшла(присудок) на урочисту (означення) прозу(додаток).. [...,(коли...),...] - Спр з підр.обставинним часу. Він(підмет) тільки витріщив(присудок) їх(додаток) ще більше(обставина),так що вони (підмет) стали(присудок) зовсім круглі. (Означення). [...],(так що...) - СПР з підрядним обставинним наслідковим. Якщо буде(присудок) нове (означення) діло(підмет),то дайте (присудок) звістку(додаток) (Якщо...), [...] - СПР з підр.обставинним умови.
Відповідь: до трьох додати шість - дорівнює дев'ять.