І. Ходити - сходити;
писати - списати;
шити - зшити;
губити - згубити;
топтати - стоптати;
кидати - скидати;
ховати - сховати;
фантазувати - сфантазувати;
єднати - з'єднати;
сипати - зсипати;
чистити - зчистити;
брати - зібрати;
вести - звести;
косити - скосити;
штовхнути - зіштовхнути;
їсти - з'їсти;
хотіти - схотіти;
куштувати - скуштувати;
танцювати - станцювати;
грати - зіграти.
Вид дієслова у більшості слів змінюється (недоконаний - доконаний). Перед глухими приголосними к, п, т, ф, х (словесна формула кафе «Птах») пишемо с-.
ІІ. У садку потрібно скосити траву і зчистити від піску доріжки біля альтанки. Андрійку, ти можеш до зібрати скошену траву і зсипати її у яму?
Колискова ... Це слово в кожного з нас викликає найрізноманітніші асоціації, хвилю тепла й ніжності. Дитину заколисують сон й дрімота. Колискові були цікавими й повчальними і для дітей старшеньких.
Є серед колисанок глибоко ліричні твори. У них і закликання здорового сну, і обереги від хвороб, недобрих учинків. Дитина в звуках материнської пісні чула її любов і турботу. Колискових пісень безліч, але мало їх знають сьогодні. Тому важливо зберегти цю красу, щоб дарувати її кожній дитині, як запоруку щасливої долі
1)Урок він вивчив старанно, принаймі краще за інших;
2)Хіба не бачите, що небо голубіє, що сонце ранками всміхається ніжніше, що вся земля в якімсь чеканні дивнім мліє, і легше дихає, і дивиться ясніше.
3)Швидше котилися хвилі, заливали все, розливались ширше і помалу заспокоювалися.Вони гомоніли все тихіше і тихіше, із їх гомону виникала пісня.
4)Найкраще написав курсову роботу студент Бондаренко.
5)Тепер він слухав розповідь більш уважно.
6)Читай багато, читаю по змозі якнайскоріше, аби встигнути «пройти» коли не всі, то принаймі щонайбільше отих шаф і розкрити для себе якнайбільше їхніх захопливих таємниць.
7)Сьогодні нижче спустилися важкі сірі хмари
Объяснение:
Виписати: краще, ніжніше, ясніше, швидше, ширше, тихіше, найкраще, більш уважно, якнайскоріше, щонайбільше, якнайбільше, нижче