М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. «Корінь містить у собі спільне лексичне значення споріднених слів».
ТАК ЧИ НІ?
2. Усі слова мають префікс у рядку
А захмарний, нелегкий
Б довіра, швидкий
в здоровий, особливий
гдогадливий, далекий

3. Усі слова є спільнокореневими в рядку
аа
А мир, помирити, мирний
Б вода, водити, водний
В лисиця, лисий, лисячий

Г носити, принести, безносий. ​

👇
Ответ:
daniilbesperst
daniilbesperst
20.02.2020

1 так

2А захмарний, нелегкий

3А мир, помирити, мирний

4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

"Строевой устав Вооруженных Сил Украины.

Настоящий Устав определяет строевые приемы и движения без оружия и с оружием; строи подразделений и воинских частей в пешем порядке и на машинах; порядок выполнения военного приветствия, проведение строевого осмотра; место Боевого Знамени воинской части в строю, порядок его внесения и выноса; обязанности военнослужащих перед построением и в строю и требования к их строевому обучению.Устав обязателен для всех воинских частей, управлений, штабов, организаций, учреждений и военных учебных заведений.Экипажи кораблей и другие подразделения Военно-Морских Сил руководствуются настоящим Уставом, если другое не определено корабельным Уставом Военно - Морских Сил Украины.Действие этого Устава распространяется на военнослужащих Службы внешней разведки Украины, Службы безопасности Украины, Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины, Национальной гвардии Украины, Государственной пограничной службы Украины, Государственной специальной службы транспорта, Управления государственной охраны Украины, других образованных в соответствии с законами Украины военных формирований, органов специального назначения с правоохранительными функциями.Положения настоящего Устава распространяются на военнообязанных и резервистов во время прохождения ими сборов.

4,7(71 оценок)
Ответ:
Ксюша0071111
Ксюша0071111
20.02.2020

Плюси електронної книги:

Компактність. Вона передбачає можливість зберігати великі обсяги інформації на носіях невеликого розміру, що дозволяє взяти з собою в подорож кілька книг.

Екологічність. Для виробництва паперових книг використовується папір, а значить, знищуються дерева. А одна маленька електронна книжка вміщує в собі неосяжну кількість сторінок, рятуючи цілий ліс від вирубки.

Освітлення. Немає необхідності в освітленні, оскільки у електронної книги є власне підсвічування.

Можливість робити позначки на полях, закладки, швидко знаходити потрібні ділянки тексту за до пошуковика, звертатися до словників. Загалом, електронна книга передбачає більше можливостей для взаємодії з текстом, при якому вона не буде зіпсована, на відміну від паперової.

Можливість вбудовувати медіа-матеріали (відео, аудіо). Це гарне доповнення для енциклопедій і навчальної літератури.

Можливість міняти шрифт та розмір букв, що дозволяє людям зі слабким зором читати без окулярів.

Легко відновити втрачену книгу - її можна завантажити в Інтернеті або скопіювати в друга.

Мінуси електронної книги:

Ненадійність. Варто трапитися поломці - і прощавайте, сотні книг, зібраних по всіх закутках Інтернету, куплені на сайтах, викачані у друзів...

Низька якість. Швидше за все цей мінус має тимчасовий характер і пізніше буде усунутий. Книги в Інтернеті часто ніхто не вичитує. Буває, завантажиш, подивишся, - а це скан з паперового джерела, розпізнаний в FineReader і жодного разу не відредагований. Ось вам, будь ласка, і кубики, і ієрогліфи, і ділянки нечитабельного тексту.

Незручність в читанні. Так, носити з собою електронні книги зручно, а от читати - не дуже. Вірніше - не всім. Існує безліч людей, у яких очі втомлюються навіть при читанні з супер-комфортних електронних книг. А ось від читання з паперової сторінки - не втомлюються. Крім того, при читанні зі світиться екрану в темряві сильно напружуються очі з-за контрасту, створеного різницею освітленості ділянок, видимих оперативним і периферійним зором.

Безликість. Всі книги, які читаються з електронного носія - однакові. З-за цього вся прочитана інформація перетворюється в суцільний неструктурований потік.

Плюси паперової книги:

Що краще - електронна книга чи звичайна? Які переваги однієї над іншою?. Не важливо, що у вас в руках - електронна або паперова книга. Це справа особистих уподобань.

Індивідуальність. Кожна прочитана книга запам'ятовується обкладинкою, текстурою сторінок, шрифтом. Тому всі вони для нас - різні, і всі разом створюють цілий світ.

Інформацію простіше сприймати і читати з паперового джерела. Дослідники проводили досліди, покликані порівняти швидкість читання і глибину запам'ятовування інформації при використанні різних носіїв. Цифри наводити не будемо, але вони підтвердили, що паперові книги мають значну перевагу в цьому питанні. Чому?При читанні мозок намагається створювати певні зачіпки. Коли ми маємо справу з паперовою книгою, цими зачіпками служать колір обкладинки, формат видання, характеристики палітурки, вигляд сторінок, запахи, розташування тексту, наявність картинок. Завдяки всьому цьому в голові створюється структура, яка допомагає вишукувати в пам'яті потрібну інформацію. В електронному ж варіанті всі тексти однакові, тому мозку немає за що зачепитися, крім самих даних.

При читанні паперової книги ми яскравіше переживаємо емоції. Знову ж таки, це підтверджено дослідами. Вчені досліджували фізіологічні реакції організму, і зокрема активність нервової системи при читанні паперових і електронних книг. У першому випадку ці реакції були майже в два рази вище.

4,6(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ