М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KyroSC
KyroSC
01.05.2023 09:27 •  Українська мова

НУЖНО УЖЕ НА ЗАВТРА .

Переписати , розставляючи пропущені розділові знаки. Підкреслити прикладки.

1.Начальник поїзда невисокий чоловік з пещеним лицем не ввійшов а ніби вслизнув до нашого купе. (П.Загребельний.)
2. Голова райвиконкому Пилип Петрович Засідайло сильно дуже розуміє значення й вагу врожаю у своєму районі. (Остап Вишня.) 3.Пан Лятошенко кудлатий довгощокий добродій з чудернацьким тоненьким віялом бороди привітно зустрів старого. (М.Стельмах.) 4.Прийшов Макар митець на всякі вигадки цікавий оповідач і великий насмішник. Влетів у двір відомий усім забіяка Сивенко. (С.Васильченко.)
5.Максим Грень Петро Кандиба і Маким Дігтяр трійко яблунівських богатирів сиділи під повіткою. (Є.Гуцало.)
6. Надворі порядкував Федір молодший Степанів брат високий показний чолов’яга з тугими рум’яними щоками та гострими карими очима. (Григір Тютюнник.)
7. Найбільше перелякався тоді їхній сусід кругленький такий бізнесмен із Гонконгу. (О.Гончар.)

👇
Ответ:
nanaminer
nanaminer
01.05.2023

Начальник поїзда,невисокий чоловік з пещеним лицем,не ввійшов, а ніби вслизнув до нашого купе.Голова райвиконкому,Пилип Петрович Засідайло,сильно дуже розуміє значення й вагу врожаю у своєму районі.Пан Лятошенко,кудлатий довгощокий добродій з чудернацьким тоненьким віялом бороди,привітно зустрів старого.Прийшов Макар,митець на всякі вигадки,цікавий оповідач і великий насмішник.Влетів у двір відомий усім забіяка-Сивенко.Максим Грень,Петро Кандиба і Максим Дігтяр,трійко яблунівських богатирів,сиділи під повіткою.

Вибач ,два останніх речення  не знаю

Объяснение:

4,8(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Russiansss
Russiansss
01.05.2023

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь та дозволяє передавати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Окрім цього 2018–2027 рр. оголошено в Україні Десятиріччям української мови. З нагоди цих подій за ємо у читальний зал бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ для перегляду діючої тематичної книжкової виставки «Слова росли із ґрунту, мов жита.

Добірним зерном колосилась мова.

Вона як хліб. Вона мені свята.

І кров’ю предків тяжко пурпурова.»

Знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

Объяснение:

4,6(19 оценок)
Ответ:
vita131313
vita131313
01.05.2023

Людина — це унікальна істота, вона є особою, яка має власний розум, власну волю, власні почуття.  

Людина безсмертна  у своїх ділах. Усе, що кожен з нас зробить, матиме свій слід у майбутньому. Покликання кожної людини — жити гідно. Часто ми відволікаємося на дрібні і скороминущі речі, а це принижує людину, робить її життя примітивним і нецікавим.  

Кожен має особисте покликання. Кожного наділено тим чи іншим талантом, якоюсь характерною властивістю, яку людина може розвинути або змарнувати. Навіть якщо ми не маємо здібностей до мистецтва, науки чи спорту, то можемо розвивати щедрість, терпимість, порядність та інші чесноти.  Часто людина  будує величезні плани, мріє про високе життя, але не вміє бути уважною до щоденних потреб рідних. Люди мають жити в дружбі, злагоді, допомагати один одному. А до має бути безкорисливою. Сильніший повинен піклуватися про слабшого. Сила сильного полягає в тому, наскільки він використовує її для служіння іншим. Батьки не просто виховують дітей, забезпечують їжею, одягом, відсилають до школи; вони люблять їх і піклуються про них.

Кожну хвилину  потрібно пам’ятати, що  треба навчитись прощати, жити в спільноті: потішати самотніх, давати потребуючим. Ми маємо творити добро і боротись зі злом. І якщо деколи відступаємо від цього, то завжди маємо можливість виправитись.

4,7(3 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ