М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
HAHAEZ2010
HAHAEZ2010
20.01.2021 21:58 •  Українська мова

❗ ❗
Написати твір розповідного характеру з елементами роздуму в художньому стилі на тему: "Що важливіше:наполегливість чи скромність?"
1) Не забути про вступ, основну частину і кінцівку.
2) Додати аргументи​

👇
Ответ:
Zexory
Zexory
20.01.2021

на русский язык переведите этот во

4,5(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tipaniktuta
Tipaniktuta
20.01.2021

З кожним роком гаджетів у нашому житті появляється все більше і більше. І можна упевнено сказати, що людина залежна від них. Але найсумніше те, що ми забуваємо про старого друга - книгу. 

Декілька століть тому вони були рідкістю. Їх мали лише найзаможніші люди. Зараз книга є у кожному домі. І, на жаль, припадають пилом, адже у нас є комп'ютери, де можна знайти будь-яку книгу за лічені секунди. З одного боку, це добре, а з іншого... Чи зможуть колись комп'ютери замінити той приємний запах сторінок, ту обкладинку? Ніколи. 

Правду каже народне прислів'я, яке я перероблю на свій лад: "Комп'ютер собі май, а книжок не

4,7(33 оценок)
Ответ:
Арина999111
Арина999111
20.01.2021
У рекламі, а також у пресі зараз гається велика кількість різних помилок. Помилки трапляються в газетах, журналах, на рекламних щитах та рубриках друкованих видань, вивісках магазинів, тощо.

Помилки можуть бути орфографічні, пунктуаційні, лексичні, стилістичні. Причинами такого явища є погане знання української мови, поширенність суржика, мовне безкультур'я.

Дуже поширеними є русизми (слова чи мовні звороти, утворені за зразком російських мовних форм) та інтерфереми (буквальний переклад з російської, але з урахуванням норм української мови).
Приклади помилок:

русизми: кошти, які поступали (треба - надходили); відвар шиповника (треба - шипшини); великі язви (треба - виразки); упаковка (треба - пакунок або пакування), підгузники (треба - підгузки).

інтерфереми: на протязі години (треба протягом / упродовж години), відключення (треба - вимкнення), в кінці кінців (треба - зрештою, кінець кінцем, врешті-решт), поставщиків (треба - постачальників); датчанин (треба - данець).  мати відношення (замість мати стосунок, стосуватися).

Граматичні: по законам України, спричинив до нової хвилі розпалу…; змиритися з цієї жорстокості; Решта питань залишилися…; майстерня по ремонту; відсотки по кредиту, більшість голосували. 

Вивіска підприємства: ТМ «Три ведмедя» (Правильний варіант - ведмеді).

Лексичні: Невірне вживання слів. Наприклад: різновидність мешканців експозиції надалі планують розширити (про нових мешканців зоопарку); смакота невідомої породи (про харчові продукти); гостинні гості.  

Ще один приклад реклами: "Іграшка навчає малюка кольорам та формам на трьох мовах: англійська, француська, російська"

По-перше, французька. По-друге, правильно буде навчає (як?) трьома мовами: англійською, французькою та російською. Отже, тут зустрічаємо одразу орфографічу та синтаксичну помилки.
4,6(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ