Объяснение:
Цілком справедливим буде твердження, що вміння чесно оцінювати себе, готовність визнавати власні недоліки й помилки є засадничими принципами, якими має керуватися людина в сучасному світі.
Спробую аргументувати виправданість такої думки. По-перше, уміння чесно оцінювати себе є важливим регулятором стосунків з іншими людьми. Неправильне уявлення про свою особистість породжує розчарування і внутрішні конфлікти. За завищеної самооцінки в людини часто виникає зневажливе ставлення до інших осіб, нетерпимість до чужої думки, прояви зарозумілості й зазнайства.
По-друге, чесність із собою дає змогу зберігати душевний спокій, правильно співвідносити свої можливості й досягнення, ставити лише ті цілі, які можна досягти, аби стати успішним.
Згадаймо Степана Радченка – головного героя урбаністичного роману Валер’яна Підмогильного «Місто». Хлопець прагне підкорити місто, відчуває в собі здібність до літератури й жагучу потребу визнання власного таланту. Викривлене певною мірою сприйняття своєї особистості призвело до того, що Степан, зруйнувавши стосунки з багатьма людьми й утративши стійкі орієнтири в житті, залишається на самоті із роздвоєністю в душі.
Прикладом людини, яка, реально оцінюючи свої сили й можливості, змогла здійснити бажання нації й потреби державності, є постать Богдана Хмельницького. Він спромігся легітимізувати свою владу й налагодити міжнародні відносини з низкою європейських країн. Саме з Б. Хмельницьким пов'язане становлення української держави. Його внесок в історію рідного народу полягає у визволенні придніпровських земель від ярма польських магнатів, збереженні української мови й культури.
Отже, успіх у житті багато в чому залежить від самооцінки. Реальне сприйняття людиною себе впливає на вибір життєвих цілей і на результати, яких вона досягає.
НАДІЮСЬ ПОСТАВ ЛУТШИЙ ОТВЕТ
Объяснение:Дитячі розповіді про собак. Твір на тему моя улюблена тварина собака Все про собак розповідь У мене є собака, його звуть Мухтар, але я в основному його покликом муха. Він відгукується на цю кличку значить розуміє, що звертаються саме до нього. Муха у ніс з'явився щеням. Він був такий маленький, я навіть бачила як у нього відкриваються очі. Вони ж народжуються зовсім сліпі. Бачила його перші кроки, це було так смішно дивитися, як він перевалювався з боку на бік, як ведмедик клишоногий. Коли він трохи підріс я його почала вчити всякими командами. Я його вчила ходити зі мною поруч, коли я йому віддавала команду, він її виконував, це було так здорово і йому теж подобалося. Він навіть навчився приносити палицю, а найбільше він любив грати м'ячиком. Муха приносив мені його і просив з ним пограти. Ми з ним постійно ходом на прогулянки ми бігаємо один за одним. Йому так подобається. Коли я від нього ховаюся, а він не може мене знайти Муха починає гавкати, напевно можна сказати і так виходь я здаюся. Я так його люблю, свого Мухтара. Про собаку.
Гаї (підмет), заквітчані (означення) в жовті (означення) і багряні (означення) барви (додаток), вигріваються(присудок) під лагідним(означення) осіннім (означення) сонцем (додаток).
на високій(означення) кручі (додаток) мовчазно (обставина) , скинувши(означення) шапку (додаток), стояв (присудок) Вовнига(підмет).
всі, за винятком Бойчука(підмет), здивовано (обставина) дивилися (присудок) на свого (означення) шкіпера (додаток).
митрик, восьмилітній хлопчик(підмет), вибіг (присудок) на вулицю (обставина) з курної (означення) хати (обставина/додаток.