М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
milkyyyw
milkyyyw
23.10.2020 04:41 •  Українська мова

Утворіть неозначені займенники від відносних (хто, який, чий, що, скільки). Запишіть їх, поясніть правила правопису.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
veronikamihailova37
veronikamihailova37
23.10.2020

Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютера. На виробництві, у навчанні, на відпочинку ми звертаємось по до до електронної обчислювальної машини (ЕОМ).

Персональні комп’ютери для жителів багатьох країн світу стали звичними домашніми апаратами, як, скажімо, телефон або телевізор. Це записник і довідник, бухгалтер і перекладач, домашній учитель і екскурсовод, кінотеатр, та засіб зв’язку.

Персональний комп’ютер до нам купити квиток на поїзд чи літак, надіслати телеграму, замовити телефонну розмову, надрукувати текст тощо.

За до міжнародної інформаційної мережі Internet студент ВНТУ може попрацювати у бібліотеці будь-якого університету світу, надіслати електронного листа своїм рідним чи друзям в іншу країну. Для цього лише потрібно мати персональний комп’ютер.

Поширення комп’ютерних технологій потребує нових технічних рішень. Удосконалюються управління комп’ютером. Сьогодні за до пристрою “мишки” подаються необхідні команди комп’ютеру. “Мишкою” можна малювати на екрані дисплея, креслити схеми та графіки, виконувати операції з програмування.

Носіями інформації у сучасних персональних комп’ютерах служать компактні лазерні диски з великим обсягом пам’яті. Друкарський пристрій – принтер – за до комп’ютера може надрукувати швидко, безшумно та якісно будь-яку інформацію.

Останнім часом учені працюють над створенням комп’ютера, який може розуміти команди людини з голосу. Електронні схеми в комп’ютерах нового покоління подібні до будови мозку людини. Такі комп’ютери здатні самостійно навчатися. Вже в недалекому майбутньому користувач комп’ютера буде розмовляти з машиною своєю рідною мовою. А це означає, що комп’ютер стане ще доступнішим і значно простішим в управлінні.

4,4(81 оценок)
Ответ:
Sasha77999
Sasha77999
23.10.2020
Але на наступну ніч ліхтарик то горів, то не горів та в наступну мить він погас. Світлячок був без світла і почав сильно боятися тепер листочки на дерев’ях і самі дерев‘я нагадувати якихось монстрів , а інші мешканці ліса теж лякали його. Від переляку він побіг шукати місце де можна сховатись та бути в безпеці. Він біг-біг тек як міг, але упав і покотився. Але через хвилину Врізався в щось дуже м’яке та велике. Та світлячок так втомився що заснув на місці. Він прокинувся. То побачив що спав на медведі. Та Відмець побачитьлічка запитав «що ти тут робиш?» світлячок відповів «вибач що тривожу тебе,але вночі мені було дуже страшно я побіг та впав прямо до тебе та й заснув. Я буду дуже радий якщо ти візьмеш мене зараз себе другом». « Добре від сьогодні ти мій друг, я буду допомагати тобі»сказав ведмідь. «Дуже дякую» відповів світлячок. Отак пригоди нашого маленького світлячка перетворилися в справжню довгу дружбу!

Я очень старалась. Я надеюсь
4,6(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ