Объяснение:
Цього літа ми їздили до Києво Печерської лаври
Коли тільки наближаєшся до лаври, бачиш велику кількість віруючих людей. Наприклад, нам зустрівся цілий натовп жінок у хустинках (бо в церкву та святі місця їм слід ходити з покритою головою). Нам, чоловікам, можна ходити по лаврі у будь-якому вигляді, а жінкам — тільки в хустинках та спідницях. Я запитав батьків, чому саме так, але вони цього не знали.
Джерело: https://dovidka.biz.ua/tvir-opis-kiyevo-pecherskoyi-lavriтут і типові мешканці — монахи та священики, яких дуже-дуже багато. Усі вони вдягнуті у довге чорне вбрання, ряси. Всі чоловіки-священики мають бороди.
Найдивніше місце у лаврі — печери зі святими мощами. Є печери з назвою Ближні: глибокі та з довгим шляхом, а є печери Дальні — з коротким шляхом. У печерах темно та мало свіжого повітря. Всі ходять туди зі свічками, якими освітлюють свій шлях. Прохід по печерах вузький та тісний — там навіть двом людям неможливо розійтися.
Джерело: https://dovidka.biz.ua/tvir-opis-kiyevo-pecherskoyi-lavri
2 Як називалася перша книга Т. Г. Шевченка? ⇒ "Кобзар".
3 У скількох дяків-малярів побував Тарас , прагнучи навчитись малювати? ⇒ Трьох.
4 Яка книжка посідає особливе місце серед небагатьох прижиттєвих видань Тараса Григоровича Шевченка? ⇒ Серед небагатьох прижиттєвих видань Тараса Шевченка особливе місце посідає остання його книжка - «Буквар південноруський».
5 Де поховано Великого Кобзаря? ⇒ Чернеча гора, Канів.