М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bitkut
bitkut
21.04.2021 02:36 •  Українська мова

Поставте розділові знаки
1. А що, коли я й справді лісова мавка запитала дівчина грайливо. 2. Скільки кілометрів до міста запитав мене супутник. 3. Богдан розсміявся Що ж я вам дам, коли маю тільки один пейзажний вірш. 4. І я зважився Дідусю, а ви візьмете мене з собою в море. 5. То правда згодився дідусь Генеральського чину безвусим не доскочиш. 6. А мені жаль дерев рубати. Хай би росли зітхнув Андрій. 7. Іх ти ж, сосна яка вигналась задрав угору голову Микола. 8. Яка краса! вигукнула мати. 9. Чого зажурився, мій любий козаче? питає дівчина вродлива. 10. І гукнуло військо хором Ми готові йти до бою! 11. Судді звертаються до кривдника Ну, братику, говори, чи правда те, що товариш на тебе каже? 12. Тут всі четверо до нього ть нам ть! Як пройти в оту країну, розкажіть нам, розкажіть? 13. Хто знайшов колосок? спитав півник. 14. Казав пан Кожух дам. 15. Ось де місце для твердині! з уст зірвалися слова. 16. І твердиня тут постане! князь Данило порішив.
Виправте помилки
1. Рядки з поезії Івана Франка: «Лиш боротись - значить жить», «Книги - морська глибина», «Якби ти знав, як много важить слово», давно вже стали афоризмами. Г. Козачук. 2. Борис Олійник пише: Олесь Гончар як письменник виріс на рахманному чорноземі доброї української реалістичної школи. 3. Олесь Гончар пише, що Леся Українка: «Поряд із Шевченком, Франком, Панасом Мирним, Коцюбинським... наполегливо розвивала й зміцнювала нашу сучасну літературну мову...».

👇
Ответ:
Arinkaah
Arinkaah
21.04.2021

Объяснение:1." А що, коли я й справді лісова мавка?"- запитала дівчина грайливо. 2. "Скільки кілометрів до міста?"- запитав мене супутник. 3. Богдан розсміявся: " Що ж я вам дам, коли маю тільки один пейзажний вірш?" 4. І я зважився: - Дідусю, а ви візьмете мене з собою в море? 5. То правда,- згодився дідусь. - Генеральського чину безвусим не доскочиш. 6." А мені жаль дерев рубати. Хай би росли."- зітхнув Андрій. 7." Іх ти ж, сосна яка вигналась!"- задрав угору голову Микола. 8. "Яка краса!"- вигукнула мати. 9. "Чого зажурився, мій любий козаче?"- питає дівчина вродлива. 10. І гукнуло військо хором:" Ми готові йти до бою!" 11. Судді звертаються до кривдника: " Ну, братику, говори, чи правда те, що товариш на тебе каже?" 12. Тут всі четверо до нього: " ть нам ть! Як пройти в оту країну, розкажіть нам, розкажіть?" 13. "Хто знайшов колосок?" - спитав півник. 14. Казав пан: " Кожух дам!" 15. "Ось де місце для твердині!"- з уст зірвалися слова. 16. "І твердиня тут постане!"- князь Данило порішив.

4,4(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
samira2314
samira2314
21.04.2021
Батьківщина,любов до неї,відчуття патріотизму.Ці поняття наповнюються для мене сенсом не у зв;язку з безбережжям наших степів,красою гір,синявою річок і морів.Сенсом поняття Батьківщина наповнюеться,коли я читаю,чую,думаю про її людей,що творили довгі століття і що творять історію України   
  Тут головне -народ,його ментальність.Українці за своею глибинною суттю народ мирний,такий що любить свою землю,свою історію,своїх героїв,
  Я пишаюся,що належу до великого українського народу,пишаюся своею Батьківщиною,головне багатство якої--її люди.
4,7(51 оценок)
Ответ:
RoyaIHeII
RoyaIHeII
21.04.2021
розірвала [роз'ірвала] 9 б., 9 зв., 4 склади
[р] приголосний, сонорний, твердий, 
[о] голосний, лаб., ненаголош.
[з'] приголосний, дзвінкий, м'який,
[і] голосний, нелаб., ненаголош.,
[р] приголосний, сонорний, твердий, 
[в] приголосний, сонорний, твердий
[а] голосний, нелаб., наголош., 
[л] приголосний, сонорний,  твердий,
[а] голосний, нелаб., ненаголош.

Схема: - 0 = 0 - - 0 - 0 


блискавиця [блискавиц'а] 10 б., 10 зв., 4 склади
[б] приголосний, дзвінкий, твердий
[л] приголосний, сонорний,  твердий,
[и] голосний, нелаб., ненаголош.
[с]  приголосний, глухий, твердий, 
[к] приголосний, глухий, твердий
[а] голосний, нелаб., ненаголош., 
[в] приголосний, сонорний, твердий
[и] голосний, нелаб., наголош.,
[ц'] - приголосний, глухий, м'який.
[а] - голосний, нелаб., ненаголош. 

Схема: - - 0 - - 0 - 0 = 0
4,8(41 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ