М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Alina25255
Alina25255
02.08.2022 08:35 •  Українська мова

Коло бабусиної хати ростуть вишні. Біля порогу повно квітів. А поза/торік бабуня прин..сла з лісу й посадила під вікном тонке д..р..вце. Доглядала його поливала в/ранці та в..ечері. Другої в..сни воно викинуло білі китиці. Усі побачили, що дерево це калина. Минаєт..ся зима настає т..пло. Хати бабусиної не/видно. Цвітут.. вишні пахне світло /ліловий бузок гіацинти нарциси. Стоїш і насолоджуєш..ся духм..яним повітрям. Та най/рясніше квітує калина. Кущ ро..ріс..я буйним шатром. Соловейко звив на н..ому своє гніздо. Пташка т..охкає а калина цвіте й заглядає у вікно. Кінчаєт..ся літо. З кожної гілочки калини звисают.. важкі ч..рвоні грона. Сюди прилітают.. журавлі. Вони збирают..ся у вирій. Сідають на калину дз..обають ягідки. Бабуня ( М/м)еланка дивиться на них і примовляє наїдайтеся, щоб вам не було голодно летіти в далекі краї.

👇
Ответ:
hahausyxu
hahausyxu
02.08.2022

Объяснение:Коло бабусиної хати ростуть вишні. Біля порогу повно квітів. А позаторік бабуня принесла з лісу й посадила під вікном тонке деревце. Доглядала його поливала вранці та ввечері. Другої весни воно викинуло білі китиці. Усі побачили, що дерево це калина. Минається зима настає тепло. Хати бабусиної не видно. Цвітуть вишні пахне світло -ліловий бузок гіацинти нарциси. Стоїш і насолоджуєшься духм *яним повітрям. Та найрясніше квітує калина. Кущ розрісся буйним шатром. Соловейко звив на ньому своє гніздо. Пташка тьохкає, а калина цвіте й заглядає у вікно. Кінчається літо. З кожної гілочки калини звисають важкі червоні грона. Сюди прилітають журавлі. Вони збираються у вирій. Сідають на калину дзьобають ягідки. Бабуня  Меланка дивиться на них і примовляє, наїдайтеся, щоб вам не було голодно летіти в далекі краї."

4,7(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tapoocek
Tapoocek
02.08.2022

Світоглядні уявлення

Кожна людина визначає своє ставлення до себе, до інших людей, до світу, формується світогляд людини, який охоплює знання, переконання, прагнення, сподівання.

Втілюючи загальне бачення і розуміння місця людини в світі, світогляд впливає на її життєві позиції та вчинки. Поряд із індивідуальним світоглядом людини існує світогляд великих чи малих груп людей (націй, соціальних верств, етнографічних груп, родини тощо), який у процесі історичного розвитку зазнає певних, нерідко значних, змін.

У життєво-практичному світогляді важливе місце посідають уявлення та вірування. Уявлення – це образ якогось предмета чи явища, який міг сприйматися раніше і відтворився в пам"яті або створений уявою. Воно стосується не тільки минулого й теперішнього, а й майбутнього. У народному світогляді переважають уявлення як плід власне уяви, що стовується таких ситуацій, яких людина повністю не реалізувала в дійсності. Отже, йдеться про перетворювальне, а також спотворене відображення реальних предметів і явищ.

Релігійні уявлення людей називаються віруваннями. Вони сприймаються без перевірки, на віру. Віра становить основу релігійного світогляду. Релігійні люди переконані в існуванні надприродних сил та в їх визначальній ролі у світі.

Світогляд українського народу завжди мав яскраво виражене релігійне спрямування. Вірування необхідно відрізняти від повір"їв – своєрідних народних уявлень про залежність людини та її долі від явищ навколишнього світу. Народні повір"я широко відображені в усній народній творчості, зокрема в переказах, легендах тощо.

Світогляд українського народу має властивість переносити на світобудову якості людини. Ще у 30-х роках ХХ ст. Ганс Цбінден записав переказ про Землю, який побутував на Гуцульщині. За переказом, наша планета нагадує велетеньський людський організм, різні частини якого асоціюються з певним містом або регіоном: голова з цесарським містом – Віднем, пуповина – з папським містом Римом, груди й робочі руки – з багатими рівнинами Покуття, Поділля та Наддніпровської України, а черево – "шляхетчиною", тобто Польщею.

4,6(53 оценок)
Ответ:
loopootoonoo
loopootoonoo
02.08.2022
Шкідливі звички-шлях у безодню: Діалог

- Привіт, Андрію! Ти чув новину? Миколу батьки спіймали на палінні, так тепер він наказаний: цілий тиждень з дому не вийде.
- Привіт. Чув. І чого це вони на нього так розсердилися? Зараз кожен другий школяр палить. Може, Микола вважає, що з цигаркою він виглядає дорослішим... Дурник. Та нехай собі палить, як порозумнішає - кине.
- А від раку легенів він померти не хоче? До того ж, кинути палити дуже важко - важче, ніж кинути вживати героїн.
- Тю! Та ти що, порівнював? Звідки ти це знаєш?
- А у мене дядько в онкодиспансері працює. Він мені багато чого розповів. І про те, що рак легенів "молодшає", і про те, що його дуже важко лікувати. Пам'ятаєш, від чого помер Олександр Абдулов?
- Так, знаю. Саме від раку легенів.
- А як ти вважаєш, чи помер би знаменитий актор від цієї хвороби, якщо її б було легко лікувати? Рак легенів - це майже завжди вирок.
- Який жах.
- Так отож. Як на мене, краще не ризикувати.
- Я теж так вважаю. А що ти говорив про те, що палити кинути важко?
- Не важко, а дуже важко. Це мені теж дядько розповів. Нещодавно стаття вийшла у науковому журналі про це. Виявилося, що кинути палити важче, ніж вважалося раніше. Сила цєї звички навіть сильніша, ніж звичка до вживання тяжких наркотиків.
- Мабуть, краще не починати.
- Згоден.
4,5(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ