Напровесні розцвітає підсніжник,його ще називають Шафран Гейфеля.Коли ще надворі холодно і лежить сніг,а подекуди зеленіє трава там дружно знизу зземлі починають висовувати свої фіолетові і білі голівки підсніжники.Вранці квітка підсніжника закрита,а коли опівдні зверху на неї засвітить сонечко то поступово починає відкриватися.Підсніжники ростуть дуже густо і як же приємно дивитися як вони квітують весною уже м'яко встеляючи своїми квітучими килимами луги.Куди не подивишся і ззаду, і зпереду,і по сторонам усюди синенькі підсніжники.
Треба добре пометикувати Бщоб правильно розв язати задачу.
Якось з великими труднощами клас розв язав таку задачу про ковзани i санки .
-То ,що ,як би не умова задачi ,не розв язали б ви швидко i правильно цю задачу.-сказала вчителька.
У кого е санки пiднiмiть високо руки.
А цiни санок ви зовсiм по справжньому не знаете.
Ну а,чи дорого коштуе банка молока чи кефiру?Або дешево?-перевела швидко вчителька розмову на iнше.
Замовчали усi. Зрештою Галина iванiвна сказала:Нi,Борисе,з тобою не можна погодитись.-Вона пройшлась тихо мiж рядами парт,пильно вдивляючись у кожного.
ответ:
весь час я думаю, на кого я буду поступати? що мені робити? але кожен раз я розумію наскільки це складно.
щоб вступити до університету і отримувати стипендії та ще розуміти все треба в школі дуже добре вчитися!
університет, це не просто будівля для навчання, це місце можно сказати для отримання роботи, вся база здесь.тут ми практикуємося, робимо проекти, пишемо довгі лекції.
одним словом можно сказати я роблю все щоб досягти своєї мети, мечти.нельзя все кидати просто так
своє майбутнє будуєш ти сам!
объяснение: