У якому реченні вставні слова виділяють тире? а) Далеко-далеко те знають хіба що лелеки розкидала доля киптарики і сіряки. б) Звали нашого діда як я вже потім довідавсь Семеном. в) В щирім серці в чесних грудях вірю знаю квіти є!
ЗНЕНА́ЦЬКА, присл. Несподівано, раптом. Зненацька сам зоставсь я і дивую, Як швидко зник той гурт мені в очах (Л. Укр., IV, 1954, 91); Зненацька щось різонуло обрій, сліпуче осяяло хмари і з велетенською силою загуркотіло над світом (М. Ол., Леся, 1960, 67); Трапилось так, що фашисти довідались про наш партизанський табір. Вони хотіли захопити партизанів зненацька (Збан., Крил. гонець, 1953, 13); // Ненароком, випадково. Я зненацька спіткнувся на виступі бруку і мало не впав (Чаб., За півгодини.., 1963, 8); Колумб зненацька, ніби забувши, залишив корабельну книгу на столику біля штурманської рубки (Рибак, На світанку, 1940, 81).
Вже настав Великдень. В магазинах продаються Пасхи. Мені дуже подобається це свято. Мама пече пасочку, я ( З сестрою\братом) прибираюся в кімнатах. Тато купує все потрібне в магазині. На великдень також варять яйця, фарбують их. Фарбують их за до писачків. Спочатку малюють на яйці візерунок, потім беруть віск, і за до воску та писачку обводчть узор. Потім яйця фарбують, і виходять красиві та смачні яєчка. В Великдень я також люблю насолоджуватися пасочкою, яку приготувала мати. Я дуже люблю Великдень!
во втором
Объяснение: