М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіть текст, здійснивши його орфографічно-пунктуаційну правку. Підкресліть усі відокремлені члени речення відповідно до їх синтаксичної ролі.

Пам..ятайте що ім..я (І,і)вана (Ф,ф)ранка справжн..ого інт..(л)ектуала ві(д)а(н)ого ід..алам добра й справ..дливості міцно (у,в)війшло (у,в) біо/графію (Л,л)есі (У,у)країнки митця надзвичайної сили волі та обдарував(н)я. Ні/що істотне (у,в) жи(т)і поете(с)и мабу(д,т)ь не/пройшло повз його увагу. Її лірика драми публіцистика (у,в)се це (у,в) той чи інший б пов..язує(ц,тьс)я з проявами інтере(с)у (К,к)аменяра до цієї співачки яка маючи кр(и,е)цеве слово на устах вирізнялася ніжним сер(дц,ц)ем (у,в) грудях. Ні/чого цікавішого не/було для н..ого як слідкувати за розвитком її таланту сповн..(н)ого мужності не/позбавленого жіночої грації та ніжності ві(д,т)гукуватися на будь/які творчі спроби. Талановитий ерудований він пильнував кож(и,е)н крок її на творчому шляху завжди даючи гідну оцінку її творчим здобуткам.
Через де/який час після виходу (у,в) світ «На крилах пісень» першої (Л,л)есиної збірки та де/яких нових творів зокрема драматичних Франко виступив з критичним оглядом. Його критика добро/зичлива гостра де/що навіть в..їдл(и,е)ва ні/коли не/ображала поете(с)у бо завжди була правдивою.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
yicayejiw
yicayejiw
19.11.2022

Тема: зображення життєрадісного настрою, ніжного ліризму та оптимізму ліричної героїні

Головна думка: заклик бути життєлюбом та оптимістом («Пролітаю між людьми похмурими»)

Провідний мотив: радіти кожній миті та дивитися на труднощі оптимістично, щоб життя не було похмурим (прагнення переповнити кожну мить життя)

Рід літератури: лірика

Вид лірики: громадянська (патріотична)

Збірка: «О краю мій» (1999)

Жанр: вірш

Художні засоби

Епітети: безжурний вітрогон, людьми похмурими

Персоніфікація: «радість тулиться»

Метафора: «поле перед нами стелеться», «пролітаю між людьми», «козачка вдаряю»

Порівняння: «радість..., як безжурний вітрогон-хлопчина», «рветься, як метелиця, ніби поле перед нами стелиться, ніби зникли авта й мотоцикли»

Повтори (анафора, єдинопочаток): «Ніби поле перед нами стелиться, Ніби зникли авта й мотоцикли».

Риторичний оклик: «І сама я на ногах не встою … Бо хлопчина не дає спокою

4,8(86 оценок)
Ответ:
ABI04
ABI04
19.11.2022
Батька й неньку поважати – кращу долю матиБатько й мати дають дитині життя, вони навчають її жити в суспільстві, досягати мети. Батьки бажають своїй дитині щастя та здоров’я, прагнуть виховати достойну людину. Вони прагнуть передати їй знання та досвід, який здобули самі, та  до дитині досягнути успіху в дорослому житті.Але не завжди діти розуміють прагнення своїх батьків. Нажаль, деякі діти вважають, що самостійно можуть вирішувати різні проблеми і рідко прислухаються до порад рідних. Вони нехтують наставляннями, намагаються робити все по своєму. Ці діти не поважають своїх батьків, вони вважають себе більш досвідченими і самостійними. І не рідко така неповага до близьких стає причиною того, що дитині досить важкодосягти мети, вона погано вчиться, в неї погіршуються взаємовідносини з дорослими людьми.Я вважаю, що дитина повинна поважати своїх батьків, прислухатися до їх порад,  намагатися робити те, що від неї вимагається. Така дитина буде краще навчатися і досягне більших успіхів у житті.
4,5(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ