М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nadezhda980
nadezhda980
24.05.2021 15:54 •  Українська мова

1. Hайменшою одиницею мовного сілкувания с: а) слово; 6) словосполучення; в) речення. 2. Основні ознаки речення: a) змістова завершеність, предикативність, модальність; б) інтонацйна завершеність, інверiя, предикативність; в) граматична основа, модальність, змістоний зв изок. 3. За метою висловлювання речения поділяються на: a) розповідні, шитальні, окличні;B 6) розповідиі, шитальні, спонукальні; в) розповідиі, питальні, емоційно нейтральні. 4. Позначте розповідне речении. a) Нам так хочеться з вами зустрітися! 6) Нехай ваші діти и батьки будуть здюровими. в) Xіба можна забути перше почуття? 5. Укажіть окличие речення (розділові знаки опущено). a) Скільки я намалюю етюдів з натури серед білого царства снігів б) На випадок тривалої облоги чим годувати киян в) Найголовніше Сіроманчнку кидайся і лети скільки сили щодуху до лісy 6. Укажіть односкладне речення. a) Щось незбагненне й потасмне с в чарах природи. б) Неси ж мене, коню, по чистому полю. в) Не проїде тут ніхто, не пройде. 7. Укажіть складне речения ( розділові знаки опущено ). а) Арсенові набридло дивитися на нерухомі поплавки і він часто-густо засинав. б) Але самі чумаки рідко сумували ніколи не втрачали бадьорості й веселого настрою, в) Лисиця задріботіла передніми лапами замолотила хвостом по землі й лягла. 8. Укажіть речення у якому правильно розетавлено розділові знаки. а) Темніли стрілки щавлю, та смачно вабила конюшина. б) 1 ввижаеться Олесеві маленька хата під кущем водяної папороті і в тій хатинці він сидить, рибку стереже. в) Усі притихли, зіюрмилися біля вікон і над зеленкуватими й синіми снігами покотилися, задзвеніли молоді голоси. 9. Постав розділові знаки в поданому реченні. Я виконав твое доручення гідно відказав Персей У цій торбі голова Медузи Горгони. 10. Немас другорядних членів у речениі. a) Лiс іще дрімає.. б) Були падіння, злети, поразки й перемоги. в) Сьогодні сонячно. 11. Указатн ускладнене речення, a) Мудрість, кажуть, з роками приходить. б) Про людину кажуть, шщо вона велетень, бог, гігант. в) Кілька покушців почали сперечатися. 12.Що таке інверсія? Навести приклад.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
chinenko88
chinenko88
24.05.2021
  Вона стоїть і дивиться на мене. її погляд м'який, теплий, ніби підсвічений якимось яскравим світлом. Від неї йде доброта і ще... ще якась безпомічність. 
     Мама... матіночка... матуся... Безліч дорогих серцю слів можна сказати про маму. Вона єдина, хто пробачить усе, хто пригорне до себе та захистить у будь-якій ситуації. Ось зараз я стою, дивлюсь на неї і привітно посміхаюсь. На душі така приємна ніжність. 
     Матусині губи поступово розпливаються в таку знайому усмішку. От зараз матуся посміхнеться, і в кутиках вуст заграють сонячні зайчики. Я знаю кожну зморшку на її обличчі, кожну рисочку. Роздивляюсь уважніше маму: вона ще молода, в неї русяве довге волосся (в дитинстві я страшенно його скубла, але мама тільки сміялась), невеличкий носик з ледь помітною горбинкою (у мене теж), маленькі, рожеві, завжди усміхнені вуста і найкрасивіші очі в світі. Вони змінюють колір залежно від матусиного настрою. Іноді, коли я принесу зі школи . «10», вони зелені-зелені, коли не помию посуд, вони сірі, з гіркими нотками, які я добре відчуваю. Вони міняться, вони виграють якимось неземним світлом. 
     Моя матуся дуже весела, дотепна, жвава. Вона полюбляє одяг спортивного стилю. Джинси і светр — її найулюбленіші речі. Вся її постава видає людину енергійну. У кожному її слові і русі відчувається глибока внутрішня гармонія. Коли вона швидко йде, то її волосся, зібране в «хвостик», кумедно підстрибує. Я дивлюсь на матусю і радію, що в мене така добра, стильна, сучасна мама. Просто найкраща в світі! 
4,6(60 оценок)
Ответ:
Dginh
Dginh
24.05.2021
 п й а т н а д ц' а т е
 п'ят - закритий, ненагол.
над - закритий, нагол.
ця- відкритий,ненагол.
те - відкритий, ненагол.

п ( п ) - приголосний,твердий,глухий;
я ( й) - приголосний, м'який,дзвінкий;
   ( а ) - голосний, ненаголошений;
т ( т ) - приголосний,твердий,глухий
н ( н ) - голосний,наголошений;
а ( а ) - голосний, ненаголошений
д ( д) - приголосний, твердий,дзвінкий
ц ( ц') - приголосний, м'який,глухий
я ( а ) - голосний, ненаголошений
т ( т ) - приголосний, твердий,глухий
е ( е ) - голосний, ненаголошений

11 звуків і 10 букв
4,6(31 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ