порт як вид людської діяльності з’явився не одне тисячоліття тому. Навіть на малюнках у давніх печерах можна помітити, що кидання списа під час полювання чи рибальства мало відбуватися певним чином, а отже, за правилами. Саме життя вимагало від давньої людини руху, гарної фізичної підготовки, а це саме те, що дає нам насамперед спорт. Найдавніші цивілізації, як-от індійська чи китайська, досі приділяють питанню фізичної культури людини величезну увагу, Олімпійські ігри як можливість виявити й у змаганні розвинути свої фізичні можливості виникли ще в Давній Греції.
Сьогодні величезна кількість людей займається спортом. Деякі з них навіть обрали цей вид діяльності як професію. Це видатні та звичайні спортсмени: бігуни, стрибуни, атлети, плавці, лижники, фігуристи, борці — перелік цей можна довго продовжувати, бо на сьогодні у світі існує, мабуть, кілька сотень видів спорту.
У (прийменник) блакитному (прикметник) небі (іменник) яскраво (прислівник) світить (дієслово) сонце (іменник), вмите (дієприкметник) ранішньою (прикметник) росою (іменник).
(Речення просте, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленим означенням, вираженим дієприкметниковим зворотом).
У небі підкреслити пунктиром з крапкою;
блакитному – хвилястою лінією;
яскраво – пунктиром з крапкою;
світить – двома лініями;
сонце – однією лінією;
вмите ранішньою росою – хвилястою лінією.