Що таке жити з розумом.
Буває у людини такий стан, коли у нього пропадає здатність розумно міркувати. Цей стан називають по-різному: як в тумані; розум за розум заходить; розуму палата, та ключ втрачений; розуму багато, та в голові нема.
Виходить, щоб жити з розумом, одного тільки розуму мало; я думаю, що своїм розумом треба вміти користуватися. Це приблизно те ж саме, що знати якісь правила, але не вміти їх застосовувати в потрібний час і в потрібному місці.
Крім того, розум треба зміцнювати, удосконалити. Як? Більше читати, міркувати, заучувати напам'ять.
У здоровогу розуму - здорове тіло. Якщо це прислів'я перефразувати. Силу розуму надають вправи, так само, як і тілу. Розум і тіло абсолютно не терплять спокою.
Ось такі думки прийшли до мене при міркуванні про цю фразу.
Восени дерева в лісі готують собі справді святкове, барвисте вбрання. Вони неначе урочисто проводжають літо. Яскраво-жовтий, лимонний, багряний, вишневий – які тільки кольори не радують око того, хто йде лісом восени. А деякі дерева та кущі довго-довго залишаються просто зеленими, ніби вони вирішили подовжити літо та ігнорувати осінь.
Ми з батьками також побували в осінньому лісі, щоб відпочити, поспілкуватися з природою, а також подивитися, чи є вже гриби.
Світило яскраве сонечко. Здавалося, що сухо, але незадовго до цього пройшов осінній дощик. Тому опале листя під ногами ввібрало всю воду. Я розворушила його, а воно мокре, як хлющ. У такому вологому середовищі добре виростають гриби: маслюки, опеньки, сироїжки, білі грибки, лисички, грузді.
План
1.Дерева у лісі
2.Я та мої рідні
3. Ліс після дощу