М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Поширеним є речення :
• Батьки були неписьменні.
• Весна, по-моєму, запізнилася.
• Уже запізнилися.
• Хай він чекає.
• Реве, стогне, котить хуртовина.​

👇
Ответ:
Focussed
Focussed
29.04.2022

Уже запізнилися.

У цьому реченні «уже» — обставина, а це другорядний член речення, тому воно поширене.

4,7(45 оценок)
Ответ:
katiatrush86
katiatrush86
29.04.2022

Уже запізнилися

Объяснение:

4,5(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yarikplay13
yarikplay13
29.04.2022
Сьогодні ми з вами розглянемо питання, потрібна чи ні  про  шкільна форма і спробуємо дати на нього відповідь.
В Радянські часи шкільна форма була необхідним атрибутом освіти. Всі повинні були ходити в однакових костюмах, у святкові дні - в білих фартухах і  з бантами. та СРСР розпався, тепер кожна школа самостійно приймає рішення - вводити однакову форму для учнів , чи ні. З одного боку, однакова форма - це пережиток соціалізму, коли ніхто не повинен був виділятися з маси. Звісно, кожен з нас, сучасної молоді, хоче бути індивідуальним і неповторним, виділятися з-поміж інших, і це добре. Але є й інший бік медалі. В сучасному суспільстві населення дуже різко поділилося на багатих і бідних. В той час, як діти з багатих сімей можуть собі дозволити одягати в школу дизайнерські речі, у їх бідніших однокласників розвивається почуття неповноцінності. Так що однозначної відповіді на це запитання дати не можна.
4,5(88 оценок)
Ответ:
Alina57891
Alina57891
29.04.2022
        Упродовж багатьох століть  створювалися прислів"я та приказки, і крихта до крихти складалися у скарбницю народної мудрості. Однією фразою влучно і дотепно  передавалися  почуття, возвеличувалася чи засуджувалася людина та її вчинки. Без прислів"їв наша мова  втратила би свою чарівність і неповторність, стала  бідною і прісною,. 
      Значна частина прислів"їв характеризує  негативні риси людського характеру  - хитрість,  невпевненість, нерішучість, лінь, жадібність, легковажність, зло, брехню та багато інших недоліків . До цієї категорії можна віднести і прислів" я ,,За двома зайцями поженешся, жодного не впіймаєш".  У  цю фразу вкладений  дуже  багатий зміст .  Так кажуть про тих, хто одночасно береться за декілька справ  , але жодної з них не виконує, не доводить до  кінця.  Тобто про  безвідповідальну і легковажну людину, яка переоцінює свої можливості і не думає про наслідки . Такі особистості не заслуговують на повагу, бо на них не можна покластися, їм не варто доручати серйозні речі.   
        Звичайно, є наполеглеві і впевнені у собі люди, які   якісно і в повному обсязі можуть виконати дві справи одночасно. У такому випадку кажуть ,, вбив двох зайців". Тому перш, ніж братися за декілька справ, треба реально оцінити свої можливості, зважити усі ,, за" і ,,проти".   Якщо не впевнений , маєш сумніви - не берись, а взявся - доводь до кінця .
      
4,7(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ