М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

8. Назвіть і коротко схарактеризуйте стилі української мови, назвіть підстилі, якщо є. До якого стилю належить поданий текст? Обґрунтуйте свою думку. Назвіть підстилі та ознаки. 11 вересня 2015 року 200 курсантів Національного університету цивільного захисту склали Присягу працівника МНС. Урочистості відбулися на Меморіалі Слави — священному та почесному місці для кожного харків’янина. Першокурсники присягнули на вірність своїй Батьківщині й своєму народові, підтвердили готовність щомиті захистити життя людини в будь-якій надзвичайній ситуації.
Серед «новоспечених» курсантів Дмитро Баглюк із Кіровоградської області. «Я дуже хвилювався, — поділився своїми враженнями першокурсник, — бо свідомо виявив бажання присвятити себе гуманному, благородному, але водночас небезпечному фаху рятувальника. Розумію, що віднині для мене стануть звичними сувора дисципліна, розпорядок дня, фізичні навантаження. Але це вже не новина: курс молодого бійця довів, що я готовий до випробувань».

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Qwerty20020505
Qwerty20020505
30.09.2020

Тільки прилігши(діє), прокинулось(діє) сонце.

Ледве встигнувши(діє) на поїзд, я помахав(діє) рукою перехожему

Допомігши(діє) матери, я спитав(діє), як вона себе почуває.

Несучи(діє) банку з малиновим варенням, я уявляв(діє) як їм його

Літаючи(діє) над небом, я бачив(діє) хмари

Бачачи(діє) хвилі, я дуже хотів(діє) пірнути(діє) в воду

Теревенячи(діє) с друзями, час летів(діє) дуже швидко

Вживаючи (діє) фрукти, нам дістається (діє) багато корисного

Очікуючи (діє) на дзвоник, я переписав (діє) домашнє завдання

Объяснение:

4,6(37 оценок)
Ответ:

За своїм характером вплив медіа є інформаційним і соціальним. Інформаційним (як указує сама назва) цей вплив називають тому, що він діє на окрему людину, на групу і на суспільство загалом через інформацію. Соціальним вплив медіа стає в процесі взаємодії людей, обміну ними соціальною інформацією (ідеями, поглядами, знаннями, досвідом). Взаємодіючи, люди незмінно впливають один на одного.

У масових комунікаціях аудиторія (кожен із нас) виступає об’єктом впливу, а суб’єктом — той, хто створює і поширює медійні повідомлення. Якщо спробувати конкретизувати, на що саме впливають медіа (предмет впливу), то виявиться, що це, по-перше, психіка людини (її розумова й емоційна сфери, свідомість і несвідоме), а також людська поведінка; по-друге, масова (суспільна) свідомість (тобто властива великим соціальним групам і цілому суспільству сукупність різних ідей, поглядів, уявлень про світ, його оцінок, настроїв і почуттів, викликаних взаємодією з ним), по-третє, громадська думка і власна позиція людини.

Вплив ЗМІ на все це має як позитивні, конструктивні (наприклад консолідація суспільства), так і негативні, деструктивні (формування псевдоцінностей, ідеалів, почуття агресії) наслідки.

Позитивний чи негативний вплив ЗМІ досягається за до змісту і форми повідомлень (контенту). Те, що і як ми сприймаємо, викликає в нас певні зміни і позначається на нашій поведінці. Ось чому суспільство, громадськість, батьки, вчителі намагаються убезпечити молоде покоління від соціально шкідливої (патогенної, тобто такої, що призводить до деградації особистості) інформації, прагнуть мінімізувати контакти з нею.

4,6(14 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ