М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Makoto2000
Makoto2000
06.10.2020 00:29 •  Українська мова

7. Помилку допущено в одному зі слів речення А Немає гіршої долі, як жити без волі. Б Без творчості немає і життя. В Як не має криниць, і росинка свята. І Він не має ні щастя, ні долі. Д Ніде немає літа. 8. Неправильно утворено форму наказового дієслова в рядку А помажте Б виньте В посічімо Г пробачмо Д киньте 9. Дієслова, ужитого у формі наказового НЕМАЄ в реченні А Чорна магія ночі, скажи мені голосом рік. Б Заклинаю тебе, будь навіки мені незвичайним! В Тільки б не танув, як тінь на льоду, той силует у вікні золотому! Г Не дай мені заплутатись в дрібницях, не розміняй на спотички доріг Д Даруй мені над шляхом тополиним важкого сонця древню булаву. 10. Прийменника немає в реченні А Стояв і слухав товаришів, що товпилися навколо нього. Б Усе навколо нас рухається, вирує, сміється. В Навколо імені поета ніколи не вщухатимуть пристрасті. Г Навколо ліс, а далі - сам Дніпро. Д А навколо школи росли зовсім молоді яблуньки. 11. Простий похідний прийменник ужито в реченні А У сосен державний гімн: «Ненавиджу дрова з дерева!» Б Стоїш, як стогін, під склепінням казки. В Пливе над світом осінь, як медуза. Г Співає ліс захриплими басами, веде за повід стежечку худу. Д Край балки, проводжаючи потоки, петрів батіг сміється синьооко. 12. Підрядний сполучник ужито в реченні А Сумління - річ тендітна і марка. Б Ані строфи сумнівної, ні слова, ані одного зайвого рядка... В Усе іде, але не все минає над берегами вічної ріки. Г Десь у Березівці чи в Чучинці чукикає баба майбутнє народу. Д Нам з тобою легко так, неначе вітер нам підказує слова.

👇
Ответ:
Jama133
Jama133
06.10.2020

Відповідь:

Пояснення:

7-в;8-б; 9-в;10-д;11-в;12-незнаю

4,4(62 оценок)
Ответ:
Dva4evsky
Dva4evsky
06.10.2020

7. Помилку допущено в одному зі слів речення  В Як не має (немає) криниць, і росинка свята.

8. Неправильно утворено форму наказового дієслова в рядку Г пробачмо

9. Дієслова, ужитого у формі наказового НЕМАЄ в реченні В Тільки б не танув, як тінь на льоду, той силует у вікні золотому!

10. Прийменника немає в реченні  Г Навколо ліс, а далі - сам Дніпро.  11. Простий похідний прийменник ужито в реченні

Д Край балки, проводжаючи потоки, петрів батіг сміється синьооко. 12. Підрядний сполучник ужито в реченні

Д Нам з тобою легко так, неначе вітер нам підказує слова.

4,7(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ZhenyaKan11
ZhenyaKan11
06.10.2020
-привіт, Олено!
- привіт, Марійко! Як у тебе справи? Як ти провела канікули?
- о, на цих канікулах я разом з друзями їздили до Львову. До речі, я там була вперше!
- і як тобі, сподобалось? Я колись була у Львові, тепер це моє найулюбленіше місто!
- так, звичайно, мені дуже сподобалось, у мене просто море вражень від нього.
- дай вгадаю, ти пила гарячий шоколад там?
- так, а як ти про це здогадалась?
- це ж очевидно, там найсмачніший шоколад у світі, як на мене!
- дійсно, шоколад там неймовірний, а ще неймовірніше краєвиди Льова. Кожне містечко там особливе.
- так, там є своя особлива атмосфера. Доречі, коли я там була, я так не хотіла уїжджати!!
-я теж, я думаю, що я обов‘язково ще туди поїду
- так, добре, я теж не проти побачити цю красу ще раз!
4,7(41 оценок)
Ответ:
никун
никун
06.10.2020
   Ще тільки переступивши поріг  вокзалу, відчуваєш  неповторну та чарівну атмосферу Львова. Старі будинки, кожен другий з яких – архітектурна цінність, вимощені бруківкою дороги – незмінні атрибути міста Лева.    Приїхавши в це чарівне місто, одразу відчуваєш його атмосферу. Мешканці Львову завжди привітні та готові до приїжджим  туристам.  Особливо гарний Львів вночі, коли вулички світяться різнобарвними світильниками, а з різних приміщень грає приємна музика. Прогулявшись по вулицях Львова вночі,  можна  зануритись в місцеву романтику. Я впевнена, скуштувавши львівський шоколад, ви захочете повернутись сюди знову і знову. А знаменита «Бандерівська кава», яку можна випити у кав’ярні на площі Ринок, просто затуманює розум своєю міцністю з елементами гіркоти.    На мою думку, Львів – найкраще місто для спокійного відпочинку в Україні. Попович Вікторія, учениця 8-А класу     Нещодавно ми їздили у Львів. Напевно, найгарніший і наймальовничіший куточок нашої України. Там дуже чисто та гарно.      Ми відвідали декілька замків, зокрема Високий замок, Олеський замок, але найкращим на мою думку ,був Підгірський замок. Також ми побували на концерті музикантів.      Це була чудова поїздка. Останнього дня в нас відбулася екскурсія старим Львовом. В кінці дня всі купували сувеніри, каву та шоколад. Ми пили чудову каву, яка мала назву «Запаяна».      Загалом поїздка була цікава і весела. Хотілося б з’їздити туди ще раз та на більший час! Орлик Дар’я, 8-Б клас    Дякуємо за гарний уікенд у Львові. Все було гарно організовано і наш відпочинок був розписаний так, щоб ми якомога більше побачили цікавого у Львові.     Ми побували в Замках Золотої підкови, які нам надзвичайно сподобались. У ресторанах, в яких харчувались, було дуже гарне обслуговування та смачна їжа. Ми побували на концерті органної музики. І я відчула наскільки величаво вона звучить. Відвідали й Аптеку-музей. Там зберігається дуже багато ліків та старовинні прилади. А у Львівській шоколадниці можна по гати за процесом приготування цукерок. Коштує все дорого, але воно того варте. Також  велику роль зіграв наш екскурсовод пан Роман, який цікаво  розповідав про Львів. Люди у Львові також дуже привітні і завжди готові прийти на до Лівівські трамваї відрізняються від Київських. У них є Wі-Fi, та вони більші.    Мені дуже сподобалось. Сподіваюсь приїхати ще. 

Детальніше - на -
4,8(23 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ