Звичайно ,адже за до мовної поведінки, наприклад ,жестів твій субесідник може розуміти як ти налаштований до нього і від цього залежить ваша подальша розмова!
Ліси - легені нашої планети. Завдяки деревам, ми дихаємо свіжим повітрям. Охорона природи - одна з найважливіших проблем сучасності, адже ресурси нашої планети не є безкінечними. Величезною проблемою є вирубування лісів та нераціональне використовування деревини. У лісах безліч корисних комах,птахів та інших тваринок,.Бездумне вирубування лісів призводитьт до зменшення популяції їх видів та поповнення Червоної книги.Але для чого вирубують ліси?Якщо розібратися, то деревину використовують здебільшо для меблевої промисловості та для виготовлення паперу.Також це роблять для звільнення територій задля будування нових мікрорайонів,майбутніх мегаполісів. Економити деревину не так вже й важко.Для цього можна використовувати відходи так званої сировини (опилки).Також,можна використовувати макулатура,для паперу і тд. Часто,навесні та влітку люди ходять відпочивати до лісу, необачливе ставлення до вогнищ та мангалів призводить лісових пожеж. Щоб такого не сталось,потрібно вибирати місце,де відсутня трава, або прибрати її у радіусі декількох метрів. Після того,як вогнище вже непотрібне, НЕОБХІДНО його загасити, і переконатися в тому,що воно дійсно згасло. Крім пожеж, люди люблять перетворювати своє місце відпочинку на звалище,залишаючи там пляшки , одноразовий посуд,пакети та інше.Пластик,як відомо,токсичний,та розкладається не один рік.Після свого візиту необхідно забрати своє приладдя, та викинути його у смітник.Ліси і гаї- не смітник. Ліси чекають мене знову на щит піднявши сонце і зорь.
Пам'ятник Соломії Крушельницькій в Тернополі — пам'ятник видатній українській оперній співачці Соломії Крушельницькій у місті Тернополі. Перший пам'ятник жінці в Тернополі і перший пам'ятник-монумент Соломії Крушельницькій у повний зріст у світі. Струнка постать Соломії в повний зріст в старовинному вбранні з капелюшком розміщена на круглому постаменті. Співачки зображена в нестримному поступі вперед, права рука спирається на вигадливий візерунок перил із застиглої музики.
Постать співачки вилито з бронзи. Пам'ятник заввишки 3,8 м, важить 3,5 т.
Автори композиції — скульптор Володимир Стасюк (Рівне) та брати Андрій та Володимир Сухорські, архітектор Ізабелля Ткачук, які працювали спільно з тернопільськими митцями Данилом Чепілем та Анатолієм Водоп'яном.