М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
HELPPP11
HELPPP11
29.05.2021 23:19 •  Українська мова

У чому полягає багатство української рідної мови? ​

👇
Ответ:
Ника5324
Ника5324
29.05.2021

Найбільший скарб народу – це його мова. Саме мова, яка віками, тисячоліттями складалася, шліфувалася на землі предків, передавалася з покоління в покоління, дедалі точніше і повніше відображаючи душу народу й водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації й змінює державу. Занепадає мова – зникає і нація. Коли ж мова стає авторитетною, перспективною, необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає як нація так і держава. Мова й школа, мова й наука, мова й церква, мова й театр, мова й державне врядування, мова й армія – сфери, де українська мова то утверджувалась, то відступала під тиском імперської політики. Нараховують 22 заборони української мови, 8 з них – у радянський час.

Поглянути на історію свого краю, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності дають змогу писемні документи, праці істориків, етнографів, громадських діячів та лінгвістів.

4,8(75 оценок)
Ответ:
KarinochkaShiну
KarinochkaShiну
29.05.2021

те що вона щира, одна єдина, солов'їна, найкраща мова світу, мелодійна, з неї складається багато пісень.

4,5(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mandavosha56
mandavosha56
29.05.2021
Зрада - це явище, яке спіткає людину на життєвому шляху, і це те, що має робити людину сильнішою. Нажаль дуже складно проаналізувати ситуацію, яка може скластися у людини: чи то спортсмен пішов просто так, нічого не пояснивши; чи то сімейні справи пішли "наперекос"...все це дуже складні моменти, щоб їх проаналізувати об'єктивно.
Зараз мабуть ми часто чуємо таку фразу:"Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими"...яка б ця фраза "заєзжена" не була, але це істина, і її варто притримуватись. Якщо настає такий момент, коли важко морально та створюється відчуття безвихідності, йде випробування внутрішнього світу людини, і та біль,
4,8(57 оценок)
Ответ:
опшпищи
опшпищи
29.05.2021

 

Практично у кожної людини в дома є радіоприймач або  телевізор. На питання про слухання і перегляд ними  передач, як правило, дослідники одержують позитивні відповіді, що підтверджує зацікавленість опитуваних різними програмами. Найбільш активну аудиторію мають розважальні передачі, це пояснюється легким та невимушеним сприйняттям даної теми людиною. Багато студентів та учнів цікавляться освітніми передачами. Але більшість таких програм несуть інформацію для активного гача, що потребує великої зосередженості. Вони мають різне функціональне навантаження, особливого значення набуває підготовка молоді до усвідомленого вибору програм, певного х слухання і перегляду, що залежить від "інтелігентності, культури, чуйності та психологічного настрою особи". Деякі передачі чи їх фрагменти сприймаються цілеспрямовано та уважно, інші суб’єкт майже "не помічає" у широкому інформаційному ряду. В цьому разі дієвість масової інформації виявляється ілюзорною, а інколи й протилежною заданим цілям. Деякі люди негативно відносяться до радіо та теле-передач. Вони мотивують це тим, що вбачають в передачах лише марну трату часу. Скільки людей, стільки і думок, тому лише вам вирішувати, як передачі впливають на вашу особистість.

4,7(94 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ