до ть спільнокореневими є всі слова рядка: А)співаєш, співаємо, співає. Б)вітер, вітри, вітрами. В)горище, горювати, горіти. Г)друкувати, друк, друкар.
Спорт є людині бути у хорошій фізичній формі, а крім того він виховує характер та силу волі. заняття спортом сприяють укріпленню здоров'я. навіть проста зарядка вранці під улюблену музику заряджає енергією на весь день.я завжди полюбляв активні розваги. і отримував від цього неймовірне задоволення. тому батьки записали мене на настільний теніс. це дуже цікавий вид спорту, в якому необхідно проявляти швидку реакцію, хорошу координацію рухів, сконцентрованість. коли я граю, це захоплює мене повністю! мені подобається цей вид спорту, тому що в ньому немає перевантаження, він не дуже травматичний, але він розвиває гнучкість, координацію, витривалість та силу м’язів.крім насолоди та фізичного здоров'я, заняття спортом подарували мені багато цікавих людей, з якими я познайомився на тренуваннях та змаганнях, і тепер часто спілкуюся. багато хто з людей бігають, хтось ходить на аеробіку та фітнес, хтось грає у футбол чи займається карате. головне, щоб це . а разом з тим, це робить вас фізично сильними та впевненими у собі, а також дає можливість знайомитися з багатьма цікавими людьми.
В українських дієприкметниках, утворених за до суфіксів -н-, -ен- (-єн-) завжди пишемо одну літеру н. У російській же мові часто пишуть дві н. Порівняйте рос. написанный, прочитанный, сделанный і укр. написаний, прочитаний, зроблений.
У прикметниках дієприкметникового походження в наголошених суфіксах -анн- (-янн-), -енн- (-єнн-) пишуть дві букви н: невблага́нний, нездола́нний, недоторка́нний, неоціне́нний. Від таких прикметників слід відрізняти дієприкметники з наголосом на корені (неоці́нений), у яких пишуть одну н. Крім того, вони відрізняються значенням: прикметник неоціненний означає «якому не можна скласти ціни; дуже цінний», а дієприкметник неоцінений — «той, якого ще не оцінили».
наверное "в"
Объяснение:
ну сложно объяснить... но это "в"