М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nika5647
Nika5647
11.12.2020 05:58 •  Українська мова

Свою розповідь про історію краю автор розпочинає зі згадки про (А) спусто швилі набігли монголо - татар. (Б) заснування слобід. (В) перемогу київського князя Володимира над половцями. ( Г) будівництво укріплень. 2) край прозвали" диким полем", тому що ( А) після спустошливих набігів монголо- татар він тривалий час залишався незаселеним . (Б) він став своєрідним плацдармом, звідки татари робили розбійницькі наскоки.( В) тут воїни київського князя Володимира розбили половців. ( Г) тут водилися дикі звірі. 3) на території дикого поля були засновані такі міста як ( А) Київ Чернігів. ( Б) Львів Тернопіль. ( В) Донецьк Луганськ.( Г) Суми Харків. 4) першочергову увагу переселенці приділяли будівництву ( А) укріплень і церковь. (В) жител і господарських споруд. ( Б) шкіл. ( Г) доріг.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
каринка1906
каринка1906
11.12.2020

Розставте пропущені розділові знаки. На березі козак Швайка зупинився, видихнув на повні груди й сказав : "Приїхали. Здоров будь ,Дніпре !"Та Дніпра не було видно. Навколо купчилися очерети й червонястий верболіз. З верболозу вигулькнули вершники зодягнені по-козацьки. У кожного була зброя, а на голові зведена набакир смушкова шапка. Довговусий здоровань загорлав:" Та це ж Пилип !Де це ти пропадав ?"Швайка пояснив друзям:" Це сам Вирвизуб ."Той уважно придивився до хлопців і сказав :"А це, що за козаки? Чи не рано їм до шаблі братися ?"."Де там рано! Саме час"- відказав Швайка .А за мить додав:" Вони нас з тобою пане-товаришу незабаром за пояс заткнуть"

4,7(39 оценок)
Ответ:
Kot2343
Kot2343
11.12.2020

1. Слово "людяність" утворено від слова "людина". Оскільки ми люди, ми повинні бути людяними. Та що таке людяність? Ввічливість, охайність, співчутливість? Людяність - це дещо глибше. Це здатність розуміти інших, приймати правильні рішення щодо оточуючих. Це духовність, це - об"єднання всіх найліпших якостей людини. Приємно відчувати до себе повагу, тож і будьте людяними до інших!

 

 

 

2. Чесність - дуже поважна чеснота. Уявіть, люди датні пробачити помилки тільки тому, що знають, що ця людина чесна! І з якою недовірою ставишся до людини, яка, можливо, хоч і гарно виглядає, але ти знаєш, що вона нечесна? До речі, якщо людина чесна, тоді вона має і силу волі. Адже дуже складно змусити себе бути чесним, коли поряд з тобою хтось бреше? Я вважаю, що завжди бути чесним складно, але це того варте.

4,5(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ