М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

українська література 8 клас жилательно про Марусю Богуславку​ до 13. 10.2020


українська література 8 клас жилательно про Марусю Богуславку​ до 13. 10.2020

👇
Ответ:
sivtsevavera2005
sivtsevavera2005
07.07.2021

а що шанують пісні Марусі Чурай? Хочеться почати влучними словами знаменитої на весь світ Ліни Костенко : «Маруся Чурай – художня, високообдарована натура, творець пісень , які славнозвісні українському народу». Не погодитися з нею не можливо. Вона сказала наче у воду гляділа. Маруся Чурай гідна дочка свого народу, за що надовго увійшла в народну пам’ять. З першого погляду можна сказати, що Маруся була керована палким почуттям кохання та отруїла свого коханого Гриця. За що її було звинувачено у вбивстві. Але глибше проникаючись її життям ми бачимо, що це зовсім не так. Насправді Маруся Чурай зілля приготувала для себе, не витримавши болю від зради коханої людини, а Гриць Бобренко випадково випив зілля. За це її було притягнуто до суду. На ньому Марусі винесли жорстокий вирок – смертна страта. Але мудрий гетьман Богдан Хмельницький скасував своїм наказом безглуздий вирок. Пісні Марусі Чурай вчать любити та цінувати життя. Шанобливо ставитися до людей та речей, які варті уваги. Українська піснетворця відома майже у всьому світі. Її пісні ллються рікою та западають у душу. Вони надихали тоді козаків, а зараз воїнів на патріотичні почуття. Вона виховую любов до Батьківщини. Ці пісні є скарбом нашого народу. Вони цінні тим,що покликані зміцнювати дух та утверджувати національну гідність.

4,4(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
20Sascha07
20Sascha07
07.07.2021
Тема: Удосконалюючи себе, роблю цей світ кращим

Кожен напевне знає, що таке досконалість. Це щось вище, пов'язане з добром, красою цього життя, поштовх до чогось кращого, прогресивного, з якого можна й потрібно брати приклад. На мою думку, потрібно починати все з себе. Насамперед удосконалювати себе. При цьому, подавати приклад іншим. Саме таким темпом можливо зробити світ кращим. Багато людей роблять різні речі, не задумуючись про наслідки. Це один з найважливіших кроків до досконалості. Не менш важливим кроком являється те, що потрібно робити все, щоб нікому і нічому іншому не зашкодити, а навпаки, тільки до Удосконалюй себе, свої навички і найголовніше - допомагай в цьому іншим, тоді світ стане кращим.
4,7(20 оценок)
Ответ:
GarmionaG7
GarmionaG7
07.07.2021

< Попер   ЗМІСТ   Наст >

ТИПИ РЕЧЕНЬ

Реченню порівняно з іншими синтаксичними одиницями властива більша формальна і значеннєва розгалуженість. Здебільшого речення класифікують за метою висловлювання думки, емоційним забарвленням, структурою.

За метою висловлювання (функцією) речення поділяються на розповідні, питальні й спонукальні.

Розповідними називаються речення, що містять повідомлення про різні явища, події, факти, предмети, їх ознаки: Народженого до добра неважко навчити добру, - навчити, чи принатурити, чи призвичаїти. Навчений, принатурений, призвичаєний - се одне і теж (Г. Сковорода).

Розповідні речення різноманітні за своїм змістом і структурою. Це найпоширеніший тип речень у різних стилях мови: Удосконалюючи граматичну правильність мови дитини, вихователь учить дітей правильно змінювати слова та узгоджувати їх. Дітей молодшого й середнього віку вчать правильно вживати в мові однину і множину іменників, у старшому віці - вживати невідмінювані слова (3 підручника).

Питальними називаються речення, що містять у собі питання, яке спонукає співбесідника до відповіді: Про що, пташко, нам співаєш пісню голосну? (О. Олесь).

Залежно від характеру запитання питальні речення поділяються на підгрупи:

а) власне-питальні речення, що передбачають обов'язкову відповідь:

- Оксанко, дай мені своєю ручкою пописати! -А хіба твоя зіпсувалася?

- Та ні, вона робить багато помилок (3 підручника);

б) питальні речення, які передбачають тільки ствердження чи заперечення того, що в них висловлюється:

Объяснение:

4,5(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ