М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Torlate
Torlate
11.05.2020 07:49 •  Українська мова

Будь -! склади пам,ятку для дошкiльнят i молодших школярiв про те як слiд поводитися пiд час вiдпочинку в лiсi.використай такi дiэслова не розпалювати, не шкодити, не ловити, не ломати, не кидати, не смiтити, не залишати, збирати, зрiзати, пiднiмати.

👇
Ответ:
ghc6
ghc6
11.05.2020

1. За собою завжди прибирай сміття як ідеш з лісу.

2. Не сміти і не забруднбй природу.

3. Не ломай гілки дерев, бо природу не можна нищити.

4. Не зрізай гілки.

5. Не розпалюй вогонь близько до дерев.

6. Не збирай тих грибів яких ти не знаєш.

7. Не збивай мухаморів вони корисні для інших тварин.

 

 

 

 

 

 

4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
genalysenko98
genalysenko98
11.05.2020
 Любов до рідної землі у творах Шевченка неосяжна. Його слова утвердилися на цілі покоління, віка... Не одне покоління буде вчитися в нього, як потрібно любити свою країну. Своє життя він присвятив українському слову.Слову: такому палкому, безмежному, неосяжному. Його патріотизм пронизується в кульмінаційному творі " Мені однаково ". Навіть коли Кобзар пребував у Казематах Петропавловській фортеці, він не забував про майбутнє рідної неньки України. Вірш " Реве та стогне Дніпр широкий ", теж надзвичайно змальовує українську природу, тут автор вжив пейзажну лірику. Шевченківський образ є достатньо ліричний. Кожен вірш Шевченка, показує Україну з різних сторін, а тобто: її красу, побут, звичаї. Кожен українець повинен бути вдячним йому, за його віру...
4,4(10 оценок)
Ответ:
Маркіза1
Маркіза1
11.05.2020
118 слов У славнозвісного  „батька  історії” Геродота я прочитав легендарний чи напівлегендарний  переказ про дивовижне плем’я жінок-амазонок. Селилися вони, вірогідно, у Приазов’ї, на рівному степовому березі моря. Ніби з власної волі жили осібно, відцуравшись чоловіків, самі були войовничими, уславилися жорстокими набігами на сусідів. Якби душі Геродота дано було побачити Україну 1943р., він би інакше сприйняв амазонок. Може, й тоді, задовго до нашої ери, жіноче царство виникло не через забаганки слабшої половини, а із жорстокої дійсності? Якраз Приазов’є було тоді справжнім лобним місцем, бо тим пониззям невпинно вдиралися кочівники за кочівниками, орди за ордами зі Сходу... Така ж самісінька картина відкрилась би Геродоту на терені України і в час вікопомної національно-визвольної війни проти польських поневолювачів. 
4,6(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ