Слова: Посіеш,виореш,дощик,яблучка,вродиця,листопад,заячий,два,природа,великий,відповідальність,вода,господарство,дорогий,дослід,земля,народ,краса.
У всіх словах треба визначити словотвір. (Визначити що це суфіксально-префіксальне,чи префіксально-суфіксальне слово,чи це Осново-складання,чи перехід з іншої частини мови)
Корова - це свійська тварина. Майже в кожній сім'ї в селі є ці тварини. Вони дають молоко, з якого можна виготовити чимало продуктів. Зовні корови дуже великі. Вони бувають різних кольорів: білі, чорні, коричневі та плямисті. Вони мають велику голову з гарними чорнявими оченятами. Також у корів довгі вії. На голові в них не дуже великі вуха. Загалом корови важкі. Вони можуть важити понад двохсот кілограмів. Позаду у корови є довгий хвіст з китицею на кінці. Ним вона відмахує від себе наполегливих комашок. На ногах у цих тварин копита. Отже, корови - дуже гарні та корисні тварини, які дарують людям своє цілюще молоко.