М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

ІІ рівень. У вигляді твору-мініатюри спростуйте або аргументовано доведіть слушність однієї з нижче поданих думок.
А «Краще серед жебраків голод і холод з правдою терпіти, ніж, царем ставши, правди не хотіти»
(Семен Климовський);
Б «Не всяка людина має право бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до прав-
ди і справедливості» (Станіслав Оріховський);
В «Хто думає про науку, той любить і, а хто їй любить, той ніколи не перестає вчитися» (Григорій
Сковорода).​

👇
Ответ:
yanapetelyakp070y8
yanapetelyakp070y8
30.03.2023

Объяснение:Вариант В

Хто думає про науку, той задумується зарання про майбутнє. Зараз ніхто вчитися не хоче, а коли стануть дорослими, зрозуміють, що потрібно вчитися, тому що прийде час коли потрібно буде йти зі школи, і здобувати вищу освіту, а потім будуть думати, чому я раніше не вчилась(вчився). Пізніше буде коледж, університет та робота. І якщо ти погано вчилась(вчився) будеш страдати, що не робила(робив) цього раніше.Так навіщо в майбутньому страдати із-за знання, краще вивчитися і тоді буде легше на серці, що в тебе буде шанс дійти до цілі в своєму житті. І не потрібно буде боятися, щоб здобути вищу освіту. Головне в житті вивчитися змалку, ніж не добитися цілі в своєму житті. Пам'ятайте про те, як ви ставитесь до знання!

4,6(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Glupuj
Glupuj
30.03.2023

Гімн України
"Ще не вмерла Україна"

Ще не вмерла України, ні слава, ні воля, Ще нам, браття українці, усміхнеться доля. Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду. Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону, В ріднім краю панувати не дамо нікому; Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє, Ще у нашій Україні доленька наспіє. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду. А завзяття, праця щира свого ще докаже, Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже, За Карпати відоб'ється, згомонить степами, України слава стане поміж ворогами. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду.
4,6(71 оценок)
Ответ:
jaredletoo
jaredletoo
30.03.2023
Згадуючи дитинство, проймаєшся дивними відчуттями. Якось темно стає у грудях, коли згадуєш подвір'я, на якому зробив перші кроки. Невелике, затишне, повите виноградною лозою, воно ледве пропускало сонячні промені. Улітку захищало від спеки, взимку .— від сніговіїв. Восени падолист застеляв землю пухким килимом, на якому бурюкалися ми, діти. А піднімеш голову вгору — налиті кетяги винограду. Ледь прибиті ранковою памороззю, яка стікала вдень прозорою краплею, виноградні грона здавалися прозорими, навіть насіння проступало крізь блідо-рожеву оболоночку і манило дитячу уяву. Тоді татко брав мене на руки, підіймав угору і я діставав губами стиглі виноградинки. А на дверях, притулившись до одвірка, стояла мама й удавано сердилася, побачивши моє замурзане личко. А потім ми всі весело сміялись. Навесні батько обрізав лозу — і подвір'я світлішало, щоб уже в травні зазеленіти знов.

Наш будинок був розташований на околиці селища й одним боком дивився на байрак. А на іншому боці яру височіли багатоповерхові будинки. Наш невеликий провулочок складався з одноповерхових будиночків приватної забудови і був невеличким острівцем краси і гармонії посеред великого гамірного міста.
4,6(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ