М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
f2a5p4
f2a5p4
07.07.2020 19:52 •  Українська мова

Народни та релегийни свята видзначають восени и взимку.про одне з них напеши текст - розповидь (5-7речень )

👇
Ответ:
диана2440
диана2440
07.07.2020

Найбільшим зимовим святом  християн є Різдво. Напередодні цього свята українці відзначають Святвечір. У цей день після першої зорі сідають за стіл. Під святковий обрус кладуть сіно і  часник. На столі обов'язково має бути дванадцять страв: кутя, узвар, вареники, пісний борщ, голубці із пшоном, коржі з маком тощо. Після закінчення вечері всі співають колядки. У цей день не можна ні з ким сваритися, слід помиритися навіть з ворогами.

4,7(85 оценок)
Ответ:

Різдво Христове православною церквою святкуеться сьомого січня. В Україні це свято набуло суто родинного характеру. У такий морозний святковий вечір вся родина намагаеться тіся разом під одним дахом. Цього вечора усі забувають про якісь сутички і непорозуміння,вибачають один одному неповагу і кривду. Уся родина активноготується до ушанування такої визначної події.

4,5(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ValeriaAstahova99
ValeriaAstahova99
07.07.2020

ответ: 1. Супротивник, який розкриває ваші помилки, набагато корисніший, ніж друг, що приховує їх. [Супротивник, (який ...), друг], (що ...).

2. Коли папір з’явився на українських землях, сказати важко, бо через війни й пожежі мало старовинних документів збереглося. (Коли ...), [...], (бо ...).

3. Тільки коли ми досягаємо мети, ми вирішуємо, що шлях був правильний. (Тільки коли...), [...], (що ...).

4. Коли подме вітерець, зламана бадилина так поскрипує, наче дивовижна істота скімлить і легенько стукає зубами. (Коли ...), [...], (наче ...).

5. Із щедрівок, які взимку виспівувались, під вікнами добрих людей, я знав, що за плугом навіть сам Бог ходив. [... щедрівок, (які ...), ...], (що ...).

Объяснение:

4,4(60 оценок)
Ответ:
LunnayaLiliya
LunnayaLiliya
07.07.2020

❤️ дієприкметник

Объяснение:

Саша знов рано прокинувся, поснідав і пішов до школи. У школі знов нудні уроки, втомлені вчителя та дуже сонні однокласники, тільки ось Маша - сусідка по парті ніяк не може заспокоїтись. Грається зі своїми олівцем та ❤️почорнівшого від того ж олівця гумкою. Вирішив Сашко налякати Марійку, став за стільцем Маши та як крикнув. Машка в туж секунду як ❤️посивіла ❤️налякана бабуся почала щось бубніти собі під носа. Дзвінок. Почався перший урок. У кабінет заходить літня вчителька в білій сорочці

❤️позеленівшій від пюре з брокколі. Урок був нудним і не цікавим, захотіла Маша кинути літачок з ❤️помальованого листка з якогось зошита. Побачивши літачок ❤️розгнівана вчителька запрятала літаючий пристрій у шафу зі словами "-ВПРАВА 233!!". Маша засміялась я сказала Саші "-Якась вона

❤️знервована)" Після уроків, по дорозі додому, Сашко розглядував квітки, а точніше росу тільки ❤️пройшовшого дощу. Ось такий навчальний день!

4,5(58 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ