М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
matfeys
matfeys
27.04.2022 07:02 •  Українська мова

Визначити частини мови коли хід минув те місце, де я стояв, я мигцем побачив між рядів його спину. це було щось таке строкате, мокре, червоне, неприродне, що я не повірив, що це було тіло людини. хід став віддалятися, все так само падали із двох сторін удари, і все так само били барабани й свистіла флейта, твердим кроком рухалася висока, струнка фігура полковника.

👇
Ответ:
Marksh
Marksh
27.04.2022

коли - сполучник

хід - іменник

минув- дієслово

те - займенник

місце - іменник

де - частка

я - займенник

стояв - дієслово

мигцем - прислівник

побачив - дієслово

між - прийменник

рядів - іменник

його - займенник

спину - іменник

 

це - займенник

було - дієслово

щось - займенник

таке - займенник

строкате, мокре, червоне, неприродне - прикметники

що - сполучник

я- займенник

не - частка

повірив - дієслово

це - займенник

було - дієслово

тіло, людини - іменник

 

хід -іменник

став, віддалятися - дієслово

все - займенник

так само - стале словосполучення в значенні прислівника

падали - дієслово

із - прийменник

двох - числівник

сторін, удари - іменник

і - сполучник

били, свистіла - дієслово

барабани, флейта - іменник

твердим - прикметник

кроком - іменник

рухалася - дієслово

висока, струнка - прикметник

фігура полковника - іменник

 

 

4,6(96 оценок)
Ответ:
zarraban
zarraban
27.04.2022

Коли(сполучник)  хід(іменник)  минув(дієслово)  те місце(іменник), де я стояв(дієслово), я(займенник) мигцем(іменник) побачив(дієслово) між рядів(іменник) його(займенник) спину(іменик)

 

Це було щось таке строкате(прислівник), мокре,(прислівник) червоне(прислівник), неприродне(прислівник), що я не повірив(дієслово), що це було тіло(іменник) людини. (іменник)

 

Хід(іменник) став(дієслово) віддалятися(дієслово), все так само падали (дієслово)із двох(числівник) сторін удари(іменник), і все так само били(дієслово) барабани(іменник) й свистіла(дієслово) флейта(іменник), твердим(прикметник) кроком рухалася(дієслово) висока, струнка(прикметник) фігура(іменник) полковника.

4,6(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nesso
nesso
27.04.2022
Михайло Коцюбинський написав безліч дуже цікавих творів, але самим таємничим з них, напевно, є повість «Тіні забутих предків». У ній відразу кілька захоплюючих для читання тем. Але найбільш таємничою тут є тема любові. Саме тому хочеться задатися питанням: чому ж любов у поданні автора є вічною таїною? Що такого таємничого в цьому почутті і як це було описано в повісті «Тіні забутих предків»?Головний герой повісті Іван у всі часи був досить дивним молодим чоловіком. Незважаючи на те, що для всіх гуцулів була характерна забобонність і віра в якісь незвичайні сили в деякій мірі, ще з самої молодості Іван не тільки вірував у ці сили, але навіть і зустрічався з ними. Хлопчик був дійсно незвичайним і любив займатися незвичайними справами, наприклад, подовгу гуляв у лісі, зникаючи там годинами. Під час однієї з прогулянок він побачив дівчину, яка була родом із сім’ї, з якою сім’я Івана завжди ворогувала і навіть билася. Цю дівчину звали Марічка. Зрозуміло, що при цій зустрічі вони моментально зчепилися і почали битися. Але щось раптово сталося, і вони перейнялися один до одного справжньою симпатією. Пізніше Марічка та Іван полюбили один одного. Їх любов була досить незвичайною і напевно багато кого вразила б або здивувала б. Але це ніжне почуття між двома людьми було справжнім таїнством, що читачі зрозуміють лише далі по сюжету. Як відомо, Іван вирушив на заробітки і залишив Марічку. Але після свого повернення він її вже не застав, адже, на жаль, вона загинула. Марічка була єдиною для Івана людиною, яка могла розділити з ним таїнство любові. Після її загибелі хлопець вже ніколи не міг стати щасливим. Він покинув рідні пенати на сім років, одружився, але дружину свою по-справжньому не любив. Він продовжував багато гуляти лісом, але вже на самоті. Його ніхто не розумів, ніхто не був йому настільки ж близьким, як Марічка. Одного разу він почув її голос, але це було лише марево. Він побіг за нею, але теж зірвався з обриву і загинув. Як виявилося, його дружина намовила свого коханця Юру зачарувати Івана, щоб той зрештою загинув.Любов – це дійсно вічна таїна для двох людей. Якщо людина знайшла свою справжню другу половину, вона звикає до неї і вже не може уявити своє життя на самоті чи з кимось іншим. Хтось інший вже ніколи не зможе розділити його вічну таїну, а через це тому, хто втратив свою другу половину, залишається лише чекати смерті і не сподіватися ні на що хороше, прикладом цьому служить Іван.
4,4(94 оценок)
Ответ:
Olechka77
Olechka77
27.04.2022
Біля нашої школи висаджено багато каштанів. Це високі дерева з акуратною округлою кроною, що дає влітку густу прохолодну тінь. Листя каштана великі, крислаті. Дерева з такими широкими листям добре очищають повітря і збагачують його киснем. 
Коли наприкінці весни або на початку літа каштани зацвітають, здається, що в місті настав багатоденний свято. Білі та рожеві «свічки», що складаються з безлічі квіток, надають деревам вид величний і урочистий. Легкий аромат квітучих каштанів пов'язаний для мене з близькістю літніх канікул, наповненими сонячним світлом днями і довгими весняними вечорами. 
Чим ближче осінь, тим частіше починаєш помічати в густих кронах дерев колючі зелені їжачки плодів. І ось настає хвилина, коли перший блискучий коричневий кульку з сухим стукотом падає зверху до ніг. На початку навчального року весь шкільний двір виявляється усипаним шоколадними каштанами.ені.
4,7(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ